2733
2734
عنوان

شما به بخت تو ازدواج اعتقاد دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3219 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من همیشه به مجردها میگم میخوای خوشبخت بشی فقط فقط فقط یک عامل میتونه نجاتت بده ...اونم استقلال فکری ...

پیش میاد سنتی ده دفیقه ای....تو یک روستاهایی دیدم...خانواده جواب میده ودخترشو میده...دیگه همش مبشه قسمت خب دختره مجبوره یاخودش بکشه ک کمم نیستن ازاین دخترا یا راه بیاد باخانواده😐

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
دقیقا رفتاری شوهرم عین رفتارای بابامه دلم برای مامانم میسوزه چقدر سختی کشیده

من و خواهرم هم همینطوریم‌.

دلم‌برای مادرم می سوخت قدیمها الان برای خودم و خواهرم هم میسوزه

پسر کوچکم ۱۸ هفته از تو دلم آسمانی شد . دلم شکست...😭😔
2738
اره دختر ۱۵ ساله شوهر می دن.

آره...اصلا هیشکی شرایطش شبیه هم نیست ک اینجا تو سایت هر کی یک چیزمیگه...یکب مجرده حتما فشارروشه ویاشرایطش سخته میاد تایپیک میزنه مجردم فلان..یکی ک ازدواج کردخ میاد میگه راحته من پیداکردم😳😄...خب یا دل داری نمیدن ب بدبخت دیگه چرتم نگین😳

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
من و خواهرم هم همینطوریم‌. دلم‌برای مادرم می سوخت قدیمها الان برای خودم و خواهرم هم میسوزه

همیشه هم اینجوری نیس من دوستم باباش بداخلاق بود مامانشو اذیت میکرد ولی شوهرش خیلی مهربون و خوش اخلاقه

برا حاجت دل منم دعا میکنین؟؟؟😢😔
من هیچ اعتقادی ندارم ..از وقتی رفتم سرکار بیشتر مطمین شدم که در ازدواج چیزی به اسم شانس نیست ..من کا ...

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
پیش میاد سنتی ده دفیقه ای....تو یک روستاهایی دیدم...خانواده جواب میده ودخترشو میده...دیگه همش مبشه ق ...

اون مقصر خانواده هستن ..پدرو مادر نفهم ..که سواد عاطفی پایینی دارن ..باز ربطی به بخت نداره ..دختر قربانی خانوادشه نه بختش ...واسه همینه که فرهنگ سازی انقدررر مهمه ..تو همین خانواده ها هزاران استعداد خاک شدن آیا از بختشونه ؟نه نیست ...تو همین خانواده هاهم کلی دکتر و مهندس و هنرمند دراومده که مقابله کردن ...به نظر من زمانی بدبختی شروع میشه که ما آدمها قبول کنیم این قسمت ماست ...قبول کنیم ما قربانی هستیم و کاری از ما ساخته نیستن ...من در طول روز بااینکه مددکار هم نیستم اما ساعت ها با زنان حرف میزنم که اومدن واسه طلاق یا حتی میخوان رجوع کنن که فقط یک صفت تو خودشون رشد بدن اعتماد به نفس ...زنان ما حتی تو قشر تحصیلکرده هم به شدت ضعف دارن 

2706