میخوام باعشقم دوتایی بریم حرم از امام رضاوصالمونو بخوایم..جوابمونو میده بنظرتون؟😔

دستمون پیش همه دراز شدبرای وساطت.. کسی کمکمون نکرد.. میخوایم بریم ازش بخوایم که خودش وساطت کنه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

البته با خودش ک نبودم خاستگاریم اومد مخالفت خانواده ها منم کم اوردم به اخر رسیده بودم با دل شکسته رفتم حرم آقا امام رضا(ع) اینقدر گررریه کردم گفتم اگه قسمته منه ک ضامن خوشبختیم شو ما رو بهم برسون اگرم نیس بذار همینجا تموم بشه راحت فراموشش کنم. نگم برات از حالم الانم گفتم بغض کردم اخرش ازدواج کردیم خداروشکر الان ثمره عشقمون یه شاه پسره

زندگیم یعنی همسرم و پسرام.
البته با خودش ک نبودم خاستگاریم اومد مخالفت خانواده ها منم کم اوردم به اخر رسیده بودم با دل شکسته رف ...

حتما باید بریم حرم تواین کرونا؟ خونمونم مشهد نیست اخه☹️☹️

من خیلی از چیزایی که میخواستمو از امام رضا گرفتم اما حیف 6 ساله قسمت نشده برم , قبلا هرسال میرفتم 

در مورد ازدواجمم چون قبلش دوست بودیم با شوهرم اخرین باری که رفته بودم حرم گفتم یا امام رضا میدونم خطاکارم میدونم شاید درست نبوده این کارم اشتباه کردم اما خوذت کاری بکن اخرش خوب تموم شه خودت اگه به صلاحمه درستش کن به هم برسیم و چندماه نشد که اصلا جوری که فکرشم نمیکردم عقد کردیم 

خوشبحالت.. خوشبخت بشی ایشالا... چجوری؟چیکار کردی؟

عزیزم ممنونم. ایشالا به عشقت برسی. من رفتم حرم تنهایی بودم فقط اونجا که ضریح گرفتم گفتم امام رضا نزار دست خالی برگردم. همین شد دو ماه بعدش بعد ۷ سال عقدکردیم. نذرکردم باهم بریم بعد عروسی رفتیم پیشش. الانم نذر کردم بچهه دار بشیم تا. سه تایی بریم پابوس

من خیلی از چیزایی که میخواستمو از امام رضا گرفتم اما حیف 6 ساله قسمت نشده برم , قبلا هرسال میرفتم&nb ...

خوشبخت بشی عزیزم.. برای منم دعا کن خواهش میکنم.. ازش بخواه حاجت منم بده😔من خانوادم مخالفن

2706