2733
2734
عنوان

وزن نینی

100 بازدید | 12 پست

نینی هاتون چند کیلو بوده؟ بیشتر چیا میخوردین؟برا من تو 32 هفته و خورده ای دو کیلو و سیصد بود تقریبا بیست روز دیگه زایمان میکنم دوس دارم بالا سه و نیم باشه شکمم زیاد بزرگ نیس میگم نکنه سونو اشتباه کرده باشه....

بیشتر چیا بخورم وزنش زیاد شه؟؟به نظرتون میرسه به سه و نیم؟

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

۲۱۷۰ 

۳۶ هفته به دنیا اومد

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترمن ۳و۱۰۰.

توماههای آخر جنین وزن میگیره،ماکارونی وبرنج وغذاهای نشاسته ای بخور

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

پیاده روی داشته باشه تو جاهای خلوت یا خونه. پیاده روی گردش خونت رو بالا میبره و غذای بیشتری از طریق خون به بچه میرسه. وگرنه اگه همش بخوابی و غذا هرچقد بیشتر بخوری فایده نداره. اینو من خودمم تجربه کردم

ینی‌واقعا ۳۲ هفته دوکیلو و سیصد😐😐😐 چخبره 😐😂

واقعا خودمم موندم 😅..البته دکتر گفت این جایی ک سونو رفتم دستگاهاش قدیمیه احتمال خطا زیاد داره 

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟
2738
۲۱۷۰  ۳۶ هفته به دنیا اومد

واقعا دو وصد یا اشتباه تایپ کردی؟؟

اره احتمالا اشتباه کرده 😂.وگرن بچت باید ۵کیلو شه😂😂😂

وای خوابمو تعبیر کردی ...دیشب خواب میدیدم بچم به دنیا اومده پنج کیلویه😂😂😑

واقعا دو وصد یا اشتباه تایپ کردی؟؟

نه ۲۱۰۰ بود 

توقف رشد داشت

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟