2726

تعداد اسپرمش ۲۰ میلیونه دکتر گفت کمه

از ۲ روز پیش ک فهمیده حالاتش عحیب شده

از من فراریه از خونه فراری شدع توی خودشه غصه میخوره....

میخام دلداریش بدم بحث عوض میکنه

محل نمیده بهم بداخلاق شده

خودمم تنبلی تخمدان دارم

اصلا دلم روشن نیس....😔

خدایا شکرت که منم مامان شدم😍😊

یعنی بچه نباشه نمیشه زندگی کرد؟

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم الان برای هرمشکلی ازجمله ناباروری هم درمان پیداشده اصلاجای ناامیدی نداره بریدمرکز رویان پزشکای اونجاخیلی حاذق هستن خیلیانتیجه گرفتن انشالله که برای شماهم حل میشه تنبلی تخمدانم بادارورفع میشه من خودم پلی کیستیک بودم

2728

توام عزمت و جزم کردی به اندازه اسپرمای شوهرت تاپیک بزنی در این مورد😑

وقتی خودت انقد درگیرشی چطوری میخوای اون و آروم کنی

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

بذارباخودش کناربیاد احتیاج به خلوت داره اصلا دنبال دلداری دادنش نباش مگه اینکه خودش حرفشو پیش بکشه 

زندگی عادی روادامه بده

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

واسه چیا غصه میخورن. یکسال دیگه که نصف شب باید پاشین. بچه روآروم کنید به روزاتون میخندین .مطمئنم.چون همین مشکل شما ماهم داشتیم الانم دوتا بچه داریم .من شوهرم واریکسول گرید ۳ داشت خودمم تنبلی .عزیزم خودت با یکم رژیم وورزش وپیاده روی مشکلت حله شوهرم سه ماه دارو بگیره مشکلش رفع میشه انشاا... 

۲۰ میلیون که خوبه مردم اصلا ندارن .روزی یه قاشق شیره خرنوب بهش بده با سی اهدونه عسل .آب هویچ وموز هم عالیه گردو هم فراوون بخوره .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

خب برای مرد خیلی سخته 

حس بدی بهشون دست میده اگه مشکل از خودشون باشه 

یکم زمان میخواد تا خودش پیدا کنه دور و برش نباش زیاد عادی باش حواست بهش باشه ولی محبت و توجه زیاد باعث نشه فکر کنه داری بهش ترحم میکنی

سر بارداری اولم‌ فهمیدیم شوهرم واریکوسل داره و تعداد اسپرمش‌ کمه من ناراحت شدم ولی شوهرم گفت ناراحت نباش دکتر برای همین روزهاست دیگه دارو میخورم درست میشه خیلی امیدوار بود و ماه بعد بدون خوردن دارو باردار شدم

شما هم بهش بگو دکترها درس خوندن که راهکار بدن‌ و مشکلات رو حل کنن 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

بیست میلیوون😂😂خیلی زیاده که یه دونش با یه تخمک بچه میشه مگه چندتا میخواین ای وی اف کنید

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706