2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا توی چی استعداد داشته باشه و به چی علاقه داشته باشه. 

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
2728

واسه ۱۶ سالگی زوده واسه منت و اینا..‌. چون تا ۱۸ سالگی وظیفه خانوادس ولی میتونی کارای تایپ و اینا انجام بدی هم تو خونت کار میکنی هم پول در میاری اگرم پولش کم باشه ولی بازم خوبه البته اگر بلد باشی

2738

آرایشگری یه مثلا برو رنگ یاد بگیر بعد به عنوان رنگ کار تو سالن ها کار شینیون فیبروز ابرو گریم کاشت ناخن اپیلاسیون... 

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
واسه ۱۶ سالگی زوده واسه منت و اینا..‌. چون تا ۱۸ سالگی وظیفه خانوادس ولی میتونی کارای تایپ و اینا ان ...

من از وقتی یادمه خانوادم واسه همه چی منت سرم میذارن میخوام حداقل خودم خرجمو در بیارم زبانشونو کوتاه کنم 

@مینا8282   @azizdelllllll   بیایید از دختر 16ساله یاد بگیرم😖

😕

منم نقاشی و طراحی و خطاطی و نمد دوزی بلدم ، جعبه کادویی هم بلدم درست کنم😐😐😐

خوانندگی هم نیز همین گونه ، از ۱۳سالگی تمرین کردم

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
من از وقتی یادمه خانوادم واسه همه چی منت سرم میذارن میخوام حداقل خودم خرجمو در بیارم زبانشونو کوتاه ...

هیچوقت اینکارو نکن

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
2706