2726

خانم ها من روز ۱۶ iui بتا دادم ۴۲ بوده.

گفتن ۴۸ ساعت دیگه تکرار کن شده ۴۸

دوباره میگن ۴۸ ساعت دیگه تکرار کن با اینکه شیاف مصرف میکنم بازم لکه بینی زیاد همراه با ترشح دارم.تروخدا کسی اینطوری بوده بیاد راهنمایی کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میره بالا زود ازمایش دادی مال منم همینجوری بود نگران نباش

شما هم خونریزی داشتی؟

آخه من شیاف میزنم ولی از صبح انگار پریود شدم ولی با خون کمتر و ترشح زیاد.

تروخدا شما اینطوری بودی؟

بتا بعد ۴۸ ساعتت چقدر رفت بالا

نمیخوام نی نیمو از دست بدم

میگن شاید خارج از رحمه یا اصلا بارداری نیست

2728
شما هم خونریزی داشتی؟ آخه من شیاف میزنم ولی از صبح انگار پریود شدم ولی با خون کمتر و ترشح زیاد. تر ...

ن من خونریزی یا لکه بینی نداشتم ولی بتام ۲۵بود بعد دکترم گفت دوروز دیگه دوباره ازمایش بده دادم رفته بود بالاتر دیگه گفت نیاز نیس ولی چون خونریزی داری حتما باز برو چون اگه خارج از رحم باشه خطرناکه 

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
ن من خونریزی یا لکه بینی نداشتم ولی بتام ۲۵بود بعد دکترم گفت دوروز دیگه دوباره ازمایش بده دادم رفته ...

فعلا باید تا فردا صبر کنم.چقدر رفت بالا بعد ۴۸ ساعت؟مال من آخه ۶ تا رفته

عزیزم بتات کم رفته بالا4 تا کمه ولی بازم تکرار کن اگه لک بینی نداشتی میگفتم طبیعیه و میره بالا اما نگران نباش اگه قراره  بمونه پس مطمئن باش میمونه برات 

انشالله همه نبات های مامان ها سالم برن تو بغلشون نی‌نی منم همین طور 😍😍❤️😍🙏                                                                                                     عشق یعنی یه همسر مهربون با یه نی‌نی تو راهی😙😙❤️

عزیزم بتات کم رفته بالا4 تا کمه ولی بازم تکرار کن اگه لک بینی نداشتی میگفتم طبیعیه و میره بالا اما نگران نباش اگه قراره  بمونه پس مطمئن باش میمونه برات 

انشالله همه نبات های مامان ها سالم برن تو بغلشون نی‌نی منم همین طور 😍😍❤️😍🙏                                                                                                     عشق یعنی یه همسر مهربون با یه نی‌نی تو راهی😙😙❤️
عزیزم بتات کم رفته بالا4 تا کمه ولی بازم تکرار کن اگه لک بینی نداشتی میگفتم طبیعیه و میره بالا اما ن ...

من خودمم نگران همین خونریزی هستم.آخه نیومده پایینم که بگم داره سقط میشه.خدا خودش داده ان شاالله خودشم نگه داره

رفتم اورژانس بیمارستان زنان که گفت باید تکرار بشه.من خودم فقط ترس خارج از رحم رو دارم

ایشالا ک بمونه برات عزیزم ولی اصلاااا استرس نداشته باش چون برات سمه . 

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑