2733
2734
عنوان

برنج خریدم اینا چیه توش

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مطمئنی؟حالا سایتم مسخره بازیش گل کرده عکسش نمیاد.اما شبیه گل نیس طوسیه اخه

همون سنگ و خاک فشرده منظورمه . نمیدونم‌چطوری منظورم رو برسونم .

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2728

وای بنظرم قرص برنجه مامان منم برنج خرید توش قرص برنج بود حالا نصف کردع بود مامانم رفت پس بدع مردک پس نگرفت مامانم موندبااین برنج چیکارکنه جرعت نمیکنه گره کیسه رو دوباره باز کنه ی گوشه انداخته ی کیسه دیگه خریدن نخورین خیلی خطرناکه اگ بچه ها بخورن ممکنه مسمون یا حتی بدترشه توروخداایناروجدی بگیرین برین پس بدین

همون سنگ و خاک فشرده منظورمه . نمیدونم‌چطوری منظورم رو برسونم .

خطر نداره؟میترسم درست کنم ببرم پسش بدم؟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738
وای بنظرم قرص برنجه مامان منم برنج خرید توش قرص برنج بود حالا نصف کردع بود مامانم رفت پس بدع مردک پس ...

منم میترسم قرص باشه اخه تا حالا قرص از نزدیک ندیدم 

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ببین رنگش مثه سیمانیه که به دیوار میزنن خشک میشه

یه چی تو مایه های طوسی پررنگ

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
جنبه ی انتقاد داشته باشید وقتی کامنت میزاری هر کاربری میتونه در مقابل نظر و حرف شما کامنتتو ریپلای ...

کامنتی ک بدون ریپلای باشه مخاطب خاصی نداره..وقتی من کسی رو ریپلای میکنم ینی قطعا مخاطبم شمانیستی ک نظر بدی😊

نه عزیزم گفتم که . با شستن میره . 

ببر یه مشتش رو نشون بده که اون بنده خدا هم خیالت رو راحت کنه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
جدی میگی اصلا نشنیده بودم تاحالا

آره عزیزم

ماهم شمالیم هرسال میندازیم داخل برنج بعد چندهفته در میاریم

موقع استفاده هم باید خیلی خوب شسته بشه

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
منم میترسم قرص باشه اخه تا حالا قرص از نزدیک ندیدم 

بنظرم از یکی ک ازاین چیزا سردرمیاره حتما بپرسید یا یکم تو ی ظرف بریزید ببرید نشون یاادم ک اینچیزا رو میدونه بدید مواظب باشید الان ادمای دقلباز زیاد شده اصلا رحم ندارن خوبو خرابو قاطی میکنن ب ادم میفروشن

2706