2737
2734
من جهزیم کامله  ولی مادر شوهرم جهزیه کامل رو تو این میبینه  ۴۰ تا رخت خواب بدی  ۵ ...

بگو اون ماله قدیم بود  الان کسی تو خونه کسی نمیمونه که ۵۰ تا بالش اینا لازم باشه 😕عییی خِدا از دس این مادرشوهرا😕

😸با افتخار ترکم😸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه این دوستمون ۵ دست قابلمه داشت فک کنم به جز مس ازبقیه جنسا ازهرکدوم یه دست برداشته بود

من خودم سال ٨٦ جهازه خريدم يه سرويس چدن و تفلون و مس و لعابي داشتم از اين قابلمه سه تايي هاي  پيركس هم داشتم اما كسي كه توانايي ماليشو نداره يه سرويس تفلون با رويي كافيه 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2728
من دو ماه اومدم سرخونه زندگی یک سرویس قابلمه اوردم واقعا خیلی گرون هست خداروشکر معطل نموندم کافیه بر ...

جنسش چیه گلم؟؟؟؟

وقتی مهمون تعداد بالا میاد کفایت میکنه؟

دقیقا  حالا ما شرایطمونم فرق میکرد  من پول یه قسمت کمی از جهیزیه رو پدر داد بهم  ک ...

کاملا میفهمم چی میگی تجربه ثابت کرده بعضی ادمارو 5تا انگشتتو عسل کنی بذاری  تو دهنشون بازم یه چیزی دارن بگن با این آدما نباید مثلا بگی بزار دفعه بعدی بیشتر بگیرم که جبران بشه چون مطمئنا بازم قدردان نمیشن باید بیخیالشون باشی و کار چندانی واسشون نکنی اونوقت یکم شاید قدرتو بدونن!

مهمون و غیر مهمون نداره

به نظر من یک دست چدن مشکی بگیر کافیه چون رنگی بگیری توش خورشت درست کنی ناجور میشه و رنگش پاک نمیشه

دو تا قابلمه تفلون سایز بزرگتر هم بگیر البته اگه مهمونیاتون زیاد هست

من خودم با اینکه مهمونیام زیاده تو این ۸سال برام کافی بوده

پول جهیزیه رو واسه کاسه بشقاب و قابلمه نذار 

بجاش وسیله برقی کاربردیتو جنس خوب بگیر

کارهای چرمی دست دوز در اینستا melorin_charmm خوشحال میشم فالوو کنید منو
2738
منم قابلمه 5تایی گرفتم  یه دونه بزرگ هم مامانم خریده واسه مهمونی تمام از خونه های شلوغ واقعا ...

وای اره منم از وسیله اضافی وخونه شلوغ متنفررررررررررم

ولی خوب میگم باز نکنه رسمه نبرم باز خاتواده داماد یه چرتی بگن

خوش بحالت مامان من میگه دودست تفلون وبایه جنس خوب دیگه

یه دست سرامیک جنس خوب بگیر ، نه پوشش سرامیک 

یه دستم تفلون

کافیه

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
من دو ماه اومدم سرخونه زندگی یک سرویس قابلمه اوردم واقعا خیلی گرون هست خداروشکر معطل نموندم کافیه بر ...

پس چی ک کفایته قرار نیس همراه غذا قابلمه بخورن ک!فوق فوقش همزمان سه تا قابلمه باهم استفاده کنی!

وای اره منم از وسیله اضافی وخونه شلوغ متنفررررررررررم ولی خوب میگم باز نکنه رسمه نبرم باز خاتواده د ...

اون حرفارو کاملا ولشون میکنیا واسه خودت فقط چیزی بگیر گفتم که تو هرچقدرم بگیری آدمی که قدردان نباشه نمیفهمه اصلا بعدم مال توعه به هیچکس مربوط نیس

2706