2726

یه سرویس قابلمه شامل سه تا قابلمه و دوتا تابه و یه شیرجوش + یه زودپز و یه ووک کافیه.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه ماهم رسم سیسمونی داریم

ما علاوه بر رسم مضخرف سیسمونی رسم مضخرف تره هدیه خانواده عروس واسه خانواده داماد هم داریم موقع تولد بچه انگار مثلا فقط نوه اوناس منم تصمیم گرفتم سیسمونی نگیریم و اون رسم مضخرف تر خود به خود با حذف سیسمونی پاک میشه مامانم رو به زور راضی کردم سیسمونی نگیرن بعدشم هی میگه کادو بگیریم ناراحت میشن عصبانی میشم دیگه قبول کردن😊

2728
من جهزیم کامله  ولی مادر شوهرم جهزیه کامل رو تو این میبینه  ۴۰ تا رخت خواب بدی  ۵ ...

من ازدواج اولم با یه تویسرکانی بود. جهازم کامل سال 87 ازدواج کردم جهاز کامل و شیک بردم خودم تهرانم. من با اینگه هیچ وقت از هیچکس کینه نمیگیرم ولی از اون مادر همسر اولم نمیگذرم. چقدر بدبخت بود چقدر وقیح بود این همه جهاز و مبلمان و نمی‌دید ولی اجاق رب پزیه دختر همسایشو میدید. خدا لعنتش کنه آنقدر پست بود همش میگفت ما به دختر خیلی جهاز میدیم. حالا خیلی منطورش اجاق رب و دیگ بود. درصورتی که دخترش با من عروس شد نه مبلی نه نهارخوری. نه چیز شیکی. چقدر بعضیا حقیر و پستن. تو این چند سال که زن پسرش بودم پدرمو درآورد آنقدر گفت ما اجاق میدیم شما نمیدین خیلی پسرش درست حسابی بود. خیر نبینه. یادش کردم الان

دوسری ۵ تایی کافیه حالا یا چدن یا سرامیک یا روحی و .....کو مهمون که بخوایم قابلمه بزرگ داشته باشیم 

من حتی نذاشتم مامانم سیسمونی زیاد بخره‌ چه کاریه آخه گفتم لباس و گهواره و روروک خیلی ساده برام گرفت سال ۹۵ با ۵۰۰ کل سیسمونی رو خرید برام خودم نذاشتم تخت و کمد و لباسای‌ الکی و چند مدل کفش و ......بخره‌

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
کلا 4تا قابلمه تو 4سایزلا زمهش نه حتی اگه رومی هم بخری دگه بسته ...وثقشو نداری نخر خاهر

اخه این دوستمون ۵ دست قابلمه داشت فک کنم به جز مس ازبقیه جنسا ازهرکدوم یه دست برداشته بود

اینااااااااااا رو من یادم رفته بنویسمم تولیست خریددد اینا پا عروسه یا داماد

خجالت بکش خواهر ! خودتم بدت نمیادها. ول کن هرچیزی رو نخر که این رسم مزخرف ور بیفته . کاندوم و نوار بهداشتی رو خودتون تو خونه زندگی مشترک رفتین بخرین این کارا چیه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
والا الان میخوام برای جهیزیه بگیرم موندم چند دست بگیرم و جنسش چی باشه..... ولی اینکه توعکسای اینستا ...

۱ دست قابلمه جنس خوب

زودپزم بخر

من سرویس قابله ام ۶تایی

یه دونه هم ماهی تابه ۲ طرفه گرفتم

زودپزمم ۲ تا قابلمه داره

واقعا کافیه و تو خونه ۶۰ متری تا حالا بیشتر از ۱۷.۱۸ تا مهمون نداشتم که همینا بسیار زیادو عالی جواب داده

حتی یه بار جمعیت زیاد بود چون عادت دارم برنجو قالبی برمیگردونم ۲ تا قابلمه برنج گذاشتم

یعنی میگم بیشتر از ابن بخری فقط هزینه الکیه

منم یه سرویس استیل گرفتم،یه سرویس گرانیت، یه سرویس هم روحی، با ی قابلمه سایز بزرگ برای معمونای زیاد، سایز ۴۰

لی بنظرم زیاده

خواهرم دو سرویس برده بود هنوزم از همش استفاده نکرده

قبل از اینکه آدمایِ عوضیِ زندگیتون شمارو سرِ عقل بیارن، خودتون سرِ عقل بیاید... جرئت کنید... قبل از اینکه بهتون ضربه های بیشتری بزنن، حذفشون کنید❤

این خوبه بازم یکی دیدم بگم بهت حدودا 50 تا اینا ژیلت داشت 50 نوار بهداشتی 50 تا پودر لباسش و ظرف داشت 5 گونی برنج حدودا 30 تابسته ماکارونی و....یعنی قشنگ جهیزیه 4 نفر بود ظرف و ظروفم نگم براتون خودمون پر روشون کردیم یه دست قابلمه با کیفیت بخری تا ده سال میره!

2706