1920
1924

بعضی ها شورش درمی آرن!!!

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 

عکس که نیومد ولی به شخصه ۱۱ ساله ازدواج کردم و فقط پنج تا قابلمه به نظرم کافیه اونم ۲ تاش بزرگترن برا وقتی تعداد بالاست 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

كلا ايرانيا دوس دارن شور همه چيزو در بيارن

حتي جهيزيه😏تا صابون عروسو ميخرن 

ك چي؟؟

ميدانيد چيست؟؟ما محكوميم..محكوميم دهانمان را ببنديم..محكوميم باوركنيم دروغ هايتان را....محكوميم به سكوت..محكوميم به باور كردن باور هاى پوسيده ى شما...ازما نخواهيد شمارا قانع كنيم....شما نيز خود را محكوم كرده ايد به باور...🎭🔒(margooى سابق)
1922

نه

راجع به مینیمالیسم بخونید

فعلا هستم         هر لحظه ممکنه لغو کاربری بزنم اگه ندیدمتون خداحافظ  🔫🐴🐴 خب خب پیتیکو هم بدستور نی نی یار ممنوع شد   کم کم دیگه باید جمع کنم برم دیگه فایده نداره  به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده    (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکووووحححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

قابلمه لازمه خیلی ولی برای شروع تعداد زیاد لازم نیست البته اگه چشم رو هم چشمی دهن فلانی بستن و این حرفای حاشیه رو‌کنار بزاری 

یه وقتایی یه سری تاپیک ها و کامنت ها رو میخونم با خودم میگم خوب شد نی نی سایت طراحی شد تا اونهایی که عقده و کمبود های درونشونو نمیتونن تو دنیای واقعی پیاده کنن و خریدار ندارن .... اینجا خالی کنن ،حسن بزرگ این قضیه اونجاست که  حداقل اینجوری حالت که داشت  بهم میخورد دگمه اف و میزنی و میری و نفس راحت میکشی و شکر میکنی همچین عقده ای هایی دور ورت نیستن .👌
1911
كلا ايرانيا دوس دارن شور همه چيزو در بيارن حتي جهيزيه😏تا صابون عروسو ميخرن  ك چي؟؟

صابون که خوبه .

من عکس دیدم همینجا که ژیلت و نوار بهداشتی و کاندوم چیده بودن توی حموم برای جهاز دیدن!!!!!!!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
1826
نه راجع به مینیمالیسم بخونید

اروپایی ها اکثرا همین سبک و‌دارن خودشون مهاجرها نه که البته بعد مدتی یه عده شبیهشون میشن به عده نه همچنان

یه وقتایی یه سری تاپیک ها و کامنت ها رو میخونم با خودم میگم خوب شد نی نی سایت طراحی شد تا اونهایی که عقده و کمبود های درونشونو نمیتونن تو دنیای واقعی پیاده کنن و خریدار ندارن .... اینجا خالی کنن ،حسن بزرگ این قضیه اونجاست که  حداقل اینجوری حالت که داشت  بهم میخورد دگمه اف و میزنی و میری و نفس راحت میکشی و شکر میکنی همچین عقده ای هایی دور ورت نیستن .👌

به نظر مامان من یه دست سرامیک یه دست تفلون یه دست روحی و دوسایز استیل همچنان کم بود 🤐🤐

شراب خانه و میزقمار میخواهد*بنی امیه حمار و خمار میخواهد* بنی امیه فقط مردمان بی طرفی* به بی تفاوتی روزگار میخواهد* بنی امیه فقط شیعیان نادانی* فریب خورده و بی اختیار میخواهد* بنی امیه علی را میانه ی میدان*بدون دُلدُل و بی ذوالفقار میخواهد*بنی امیه امام جماعتی اهلِ*نماز و روزه ولی بی بخار میخواهد* بنی امیه امام و رئیس جامعه را*عبا به دوش ولی تاجدار میخواهد* بنی امیه سیاستمدار بی خطری* که با یزید بیاید کنار میخواهد* فریب کارو ندانم بکارو سازش کار* از این قبیل سیاستمدار میخواهد* بنی امیه فقط آن شریح قاضی را* که وقت فتنه بیاید به کار میخواهد* بنی امیه اَبا شهوت و اَبا شکمی* نزول خواره و بی بندوبار میخواهد* که هرچه میکشد اسلام از منیّت ماست*حسین جان به کف و جان نثار میخواهد* که هرچه میکشد اسلام از جهالت ماست* علی بصیرت عماروار میخواهد* کسی که ماه بنی هاشم است سقایش*حضور در وسط کارزار میخواهد* کسی که ماه بنی هاشم است سربندش*سپاه حرمله را تار و مار میخواهد* کسی که ماه بنی هاشم است مهتابش* لبان تشنه،دلی بی قرار میخواهد* در انتظار نشستی، در اتتظار بایست* هنوز حضرت معشوق یار میخواهد...

من جهزیم کامله 

ولی مادر شوهرم جهزیه کامل رو تو این میبینه 

۴۰ تا رخت خواب بدی 

۵ تا دیگ بزرگ که توش رب میپزن

دوتا دیگ صد نفری 

چند شعله گاز بزگ 

۵۰ تا بالشت😒😒😒

تا یکی دخترش رو شوهر میده میگه نمیدونی فلانی ۴۰ تا بالشت داد 

چند تا روفرشی😒😒😒😒

به چالش پاییزی بامداد خمار پیوستم🤗🤗🤗              وزن شروع چالش ۹۰🤦‍♀️قد ۱۶۰ وزن هدف اول ۸۵🤩🎉 هدف دوم ۸۰.🎁هدف سوم ۷۵🎁هدف چهارم ۷۰🎁   هدف نهایی ۶۷🎁                                                           خودتان خودتان را مجبور کنید، زیرا کسی برای شما این کار را نخواهد کرد.
1918