2737
2734
عنوان

بالا اوردن شیر

105 بازدید | 18 پست

من ی نوزاد ۳۵روزه دارم.یکم‌زردی داشت مادرشوهرم بهش شیرخشت داد.هرروز ب مدت ۹روز

چند روزه بچم هرچی شیر میخوره بالا میاره.البته کم

ولی امروز هرچی شیر میخوره خ بالا میاره

شیرخشکم میخوره😔

چرا اینجوری شد؟عصر میبرمش دکتر

نگرانشم

سلام گلم میشه برام گزارش بزنی؟https://www.ninisite.com/discussion/topic/5266706/خانمهابیاین-چت-های-منوباشوهرم-بخونیدببینیدحق-باکیه-تاپیک-قبلیم-روبخونیدمتوجه-میش

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن اروم‌بلندش میکنم‌بادگلوشو بزنه یعنی بهش فشار میارم؟آخه قبلا اینجور نبود چندروزه بالا میاره

خودت رژیم غذاییت عوض نشده؟ چیز جدید تازگی ها نخوردی؟

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2738
شیرخشک میخوره

شیر خشکش تاریخش نگذشته؟  سه هفته بعد باز شدن درش دیگه نباید استفاده کنی!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
ن جمعه واسش گرفتیم

برای شیر خشک باید هر بار که ۳۰ سی سی می خوره باد گلوش بگیری!!!  و این دفعه وعده ها غذاییش کم تر کن شاید حجم معده اش کوچیکه!!

اگه چیزی از روتین شیردهیش تغییر نکرده وهیچ علامت دیگه ای بجز بالا اوردن شیر نداره احتمالا رفلاکس داره اکثر نوزادان رفلاکس دارن باید با دکترش مشورت کنین و مشاوره و دارو بگیرین

وقسم به حقارت واژه و شکوهِ سکوت ؛ که گاهی شرحِ حالِ آدمی ممکن نیست ...
2706