2733
2734
عنوان

خانمای وارد به پودردکلره ❤️

128 بازدید | 28 پست

سلام دوستای گلم، 500گرم پودردکلره برا دوبار استفاده کافیه؟ 

اندازه موهاهم ازشانه یکم پایینتر باشه... 

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

500 گرم چقدره؟من بادوپیمانه کوچیک موی تاسرشونه رو رسوندم .موی پرپشت

نمیدونم والا روجلدش نوشته 500گرم

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
2731

وای خدا پونصد گرم زیاده 

ببین باید غلظت دکلرع و اکسیدانت روان باشه ، روانتر از رنگ مو 

وگرنه موهات میسوزه

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون

ببین غبار نداشته باشه وگرنه دکلره خوبی نیست

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
2738
وای خدا پونصد گرم زیاده  ببین باید غلظت دکلرع و اکسیدانت روان باشه ، روانتر از رنگ مو  و ...

یعنی برا2باراستفاده کافیه؟ 

آبی... چه فرقی دارن؟  اصلاً واردنیستم

آبی خیلی ضعیفه موهاتو اگه بخوای به پایه برسونی نمیرسونه.

من سفید گرفتم دومرحله دکلره کردم به پایه 8رسید

این اهنگ قشنگ رو گوش کن:عاشقی از روزبه بمانی.

نمیدونم 

باید حضوری ببینم 

بنظرم زیاد باشه

وای خدا پونصد گرم زیاده  ببین باید غلظت دکلرع و اکسیدانت روان باشه ، روانتر از رنگ مو  و ...

نه اتفاقا به من گفتن باید مثل ماست چکیده سفت باشه عوضش آنتی دمیج میزنیم نسوزه

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
آبی خیلی ضعیفه موهاتو اگه بخوای به پایه برسونی نمیرسونه. من سفید گرفتم دومرحله دکلره کردم به پایه 8 ...

آهان ممنون عزیزم

2706