2703
2553
عنوان

دوماهه ک الاف طلاق توافقی هستیم..الان میگن اسمتون توسامانه نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 25 پست
کل این ۹ سال همیشه دلتنگ هم بودن حال جفتشونم دیدم چیزی که با یه سیاست ساده درست میشد ولی نشد ....زرت ...

مشکلشون چی بود که با سیاست ساده درست میشدمیشه بهم بگید ممنون

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مشکلشون چی بود که با سیاست ساده درست میشدمیشه بهم بگید ممنون

فکر میکردن همدیگه رو دوست ندارنو دخالت اقوام و بخاطر چیزای مالی و اینکه پدرم با یه خانومی دوست شده بود ولی زود تموم کردع بودن البته اینم بگم ۷ سال بخاطر هم جنگیدن خانواده ها راضی نبودن ولی خیلی عاشق هم بودن و به هم رسیدن بعدشم که اینجوری ....

کل این ۹ سال همیشه دلتنگ هم بودن حال جفتشونم دیدم چیزی که با یه سیاست ساده درست میشد ولی نشد ....زرت ...

عزیزم شرایط همه که اینطوری مثل شما نیست

من خودم درسته بعد طلاق پدر مادرم دوران بدی رو سپری کردم

ولی چقدر خدا را شکر میکنم که از هم جدا شدن

فقط الان نگران هر دوشونم که تنهان

لطفا ظاهر هلو باطن لولو نباشیم😁تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداری؟ ی نفس آروم بکش
2714
عزیزم شرایط همه که اینطوری مثل شما نیست من خودم درسته بعد طلاق پدر مادرم دوران بدی رو سپری کردم &n ...

چی بگم شاید ۱۰ درصد طلاقشون درست باشه ۹۰ درصد مردم الکی طلاق میگیرن فکر میکنن چخبره طلاق بگیرن الان اونا سر زندگیشونن ولی من کمبودایی که داشتم هیچوقت جبران نمیشه سختیایی ک کشیدم و روزایی که دیدم

چی بگم شاید ۱۰ درصد طلاقشون درست باشه ۹۰ درصد مردم الکی طلاق میگیرن فکر میکنن چخبره طلاق بگیرن الان ...

بله درسته اون روزامون خراب شد 

ولی خیلیا هستن مثل من که اگر تو اون دعواها ی روز بیشتر میموندن روحیشون به نسبت بعداز طلاق داغون تر میشد 

حداقل اینجوری دیگه بچه تو دعوا و مخصوصا دخالت بقیه بزرگ نمیشه

به نظر من50 50 هست همه چی 

لطفا ظاهر هلو باطن لولو نباشیم😁تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداری؟ ی نفس آروم بکش