2733
2734
عنوان

پدرم و دوسش دارم اما هیچ وقت حلالش نمیکنم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1561 بازدید | 85 پست
حق داری ۱۷ سالگی مگه وقت شوهر کردنه

مادرم باز اول میخاست ۱۴ سالگی شوهرم بده خونم نخورد با طرف 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
اگه پدرت یه ذره جربزه نشون می داد الان مث چی شوهرت یورتمه نمینداخت( البته با پوزش)🙂

جیگرم خونه داغونم 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔😔😔چی بگم خاهر 

زندگی خاهرمم جهنمه و‌ده تایی مثل خاهرمو ک همسرم میبینه میگه خداکنم هیچ‌وقت دختر دار نشیم😔تو  ناز و نعمت بزرک کنیم بعد بدیمش کدوم خدانشناسی😔درسته بعضیا از زندگی شون راضین ولی ۷۰درصد ناراضین

چرا منتظری پدرت واست کاری کنه چرا خودت کاری واسه خودت نمی کنی؟!!!

من الان فقط بخاطر بچم دارم تحمل میکنم میترسم بگیرنش نشونم ندن

2731

همش که شد پدرم کاری نکرد.....خودت چی؟ ی کم قوی باش لزومی نداره وقتی ظلمی میشه منتظر باشی کسی دیگه واکنش نشون بده 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

درسته که پدرت میگه زندگی کن ولی شاید رفتار تو رو می بینه این حرفو میزنه . اگه یکبار محکم می ایستادی، تکلیفت واسه همیشه مشخص میشد حتی اگه پدرت مخالفت میکرد مادرت می تونست حمایتت کنه و پدرتو راضی کنه. ولی شما خودت شل گرفتی و زود وا میدی. 

پدر تو یه پادرمیونی کرده حالا،بابای من اصلا نمیخوااد بدونه من چجوری زندگی میکنمو چه مشکلاتی دارم اصلا خودشو دخالت نمیده

من یه بار با شوهرم قهر کردم جایی نداشتم برم نصف روز رفتم تو کمد خونمون قایم شدم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
2738

عزیزم من روزی صدبار بابامو لعنتش میکنم گفتم حق نداری من مردم سر قبرمم بیای من 13سالم بود که عقد کردم حالا بعد از سه سال میخواست از مامانم طلاق بگیره امئ زندگی منو خراب کنه تحمت به نامزدم زد کل روستا پر کرد که دامائم نعوذبلله با زنم رابطع داره و فلان و چلان نه کار میکرد نع اخلاق داست مامانم بد بخت یه عمر زجر کشبد حالا اینجور سرمون دراورد منم دیدم اینجور تحمتی به نامزدم زد قرص خوردم دوروزم داخل کما بودم ولی بعد از یکماه هنوز بعم زنگم نزده اون روزم منو دید ازم رو برگردوند ارزوی مرگشو دارم

نباید بچه دار میشدی باید طلاقتو میگرفتی میومدی خونه بابات باید تو موقعیت انجام شده باباتو میزاشتی&n ...

از بس خنگ بودم حالیم نمیشد

2706