2726
عنوان

به نظرتون کار اشتباهی کردم؟؟؟؟

91 بازدید | 7 پست

یه مانتو دارم خیلی وقت بود ازش استفاده نکردم حدودا دوماه پیش خواهرشوهرم گفت اگه لازمش نداری امروز میخام برم جایی بده من بپوشمش گفتم باشه بعد از اون دیدم دو سه جای دیگه هم پوشیدش خودم یه جا میخواستم برم روم نشد بهش بگم بدش حالا شوهرم گفت بعد از ناهار بریم یه جای خلوتی چایی بخوریم تو فضای باز به خواهر شوهرم گفتم اگه اون مانتو لازمت نیست بده دست داداشت تا بیارش میخایم بریم بیرون گفت باشه به نظرتون کار اشتباهی کردم؟ میترسم شوهرم سرزنشم کنه

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد درگیر اون مانتو هستی

خب هوا سرد بشه دیگه نمیشه پوشیدش خودمم خیلی خوشم میاد ازش هم مانتو هام تکراری شدن اینو کمتر پوشیده بودم

2728

مال خودت بوده حق داشتی حتی درصورت سرزنش هم نبتید بترسی و کناربکشی

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
مال خودت بوده حق داشتی حتی درصورت سرزنش هم نبتید بترسی و کناربکشی

آخه خودشونم یه چیزی خونمون دارن میان بدون اطلاع برش میدارن میبرن اونوقت من کلی خونه رو میگردم میگم نکنه وسیلشون گم شده بعد از مدتی خودشون میگن خودمون بردیمش 

آخه خودشونم یه چیزی خونمون دارن میان بدون اطلاع برش میدارن میبرن اونوقت من کلی خونه رو میگردم میگم ن ...

ترس رو بدارکنار مطمئن باش پس گرفتن وسیلت براشون عادیه چون خودشونم همینجورن حتی اگر عادی هم نبود شماکاردرست روانجام بده باهات هماهنگ میشن سرزنش روحتی اگر وجود داشت با بی تفاوتی بپذیر اما ترس روبذارکنار کم کم براهمه جامیفته

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
ترس رو بدارکنار مطمئن باش پس گرفتن وسیلت براشون عادیه چون خودشونم همینجورن حتی اگر عادی هم نبود شماک ...

بخدا یه روسری داشتم یکسال خونشون بود هیچی نگفتم بعد از یکسال خودشون پس دادن