2726
عنوان

بنظرتون مردی

| مشاهده متن کامل بحث + 1650 بازدید | 202 پست
درسته گلم من میدونم باید شوهرم بفکر آینده پسرش باشه ولی منم حق دارم برای آینده خودم پس انداز ...

به شوهرت بگو تو رو بیمه کنه 

حقوق بیمه شوهرتم خدای نکرده اتفاقی برای همسرت بیافته واسه شما هست اون ۹۰۰ رو هم اگه تونستی مقداریشو پس انداز کن 

واسه حقوق ۷ تومن در ماه ۲ تومن خرج خوراک کمه ما ۴ نفریم ماهی ۳۵۰۰ واسه خورد و خوراک میذاریم کنار

یعنی الان شوهرت کلا ۳۳۰۰ خرج میکنه و ۳۷۰۰ پس اندازه خب زیاده میتونه ماهی دو تومن پس انداز کنه کافیه 

منتظر اتفاقات خوبم 
بنظرتون باید به یک اندازه بهمون بده؟؟ 

نه عزیزم من اینو نگفتم جواب اون خانم رو دادم گفتم الانم همسرت رعایت میکنه و بیشتر از دوبرابر پول پسرشو  به شما میده اینجوری منصفانه ست

منتظر اتفاقات خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم يعني بنظرتون من زیاد میگیرم نسبت ب موقعیت مون؟؟؟ 

نه عزیزم اصلا اینو نمیگم فقط جواب اون کاربر رو دادم 

شما که حق داری بلاخره وقت و عمر و جوونیتو داری واسه خانوادت میذاری شما تو خونه و همسرت بیرون خونه زحمت میکشین 

منتظر اتفاقات خوبم 
دو دونگ خونه رو به اسمش زده البته دو دونگشم به اسم من زده

خب خیلی خیلی منصف بوده شوهرت وگرنه حتی تو قانون هم پسر بیشتر میبره اصلا نمیگم درسته قانون چون قبولش ندارم ولی میگم شوهرت واقعا عدالت  رو رعایت کرده

منتظر اتفاقات خوبم 
2728
اصلا تو راضی هستی اگه خدایی‌نکرده مردی شوهرت زن بگیره؟

حقشه اصن😂😂😂😂

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
بچه چهارده ساله پول توجیبی نمیخواداتفاقاکاردرست میکنن بایدبرنامه ریزی واسه خرجاش دستش باشه 

اون مشکل از تربیتش بوده دیگه وگرنه من اطرافم کلی بچه میبینم که اتفاقا پول میدن بهشون و خیلیم با تربیتن 

منتظر اتفاقات خوبم 
به شوهرت بگو تو رو بیمه کنه  حقوق بیمه شوهرتم خدای نکرده اتفاقی برای همسرت بیافته واسه شما هست ...

اخه قسط م میده

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
خب خیلی خیلی منصف بوده شوهرت وگرنه حتی تو قانون هم پسر بیشتر میبره اصلا نمیگم درسته قانون چون قبولش ...

اره.... ولی از باقی اموالش فقط یک هشتمش ب من میرسه اگه خدا نکرده اتفاقی برای همسرم بیفته 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
اخه قسط م میده

ببین شوهرت خیلی خوب باهات برخورد کرده در مورد امور مالی یعنی اینکه هم هزینه های خودت هم پول دستی و هم دو دانگ خونه رو به نامت زده خیلی خوبه و اکثر مردا اینکارو نمیکنن تو تربیت پسرش اصلا دخالت نکن هر اتفاقی بیافته میگه تقصیر تو بود در مورد مشروب و سیگار هم  احتمالا شوهرت سیگار نمی کشه یا مشروب نمیخوره؟ من بچه های مودبی دیدم که والدین اینا رو استفاده کردن واسه کنجکاوی استفاده کردن و در حد یکی دو بار بوده اگه باباش میخوره که کنجکاو شده تقصیر خودش نیست فقط نباید خیلی شدید منع بشه که حریص بشه باید بگن فعلا واسه تو زوده 

منتظر اتفاقات خوبم 
ببین شوهرت خیلی خوب باهات برخورد کرده در مورد امور مالی یعنی اینکه هم هزینه های خودت هم پول دستی و ه ...

راستش خیلی منت سرم میزاره بخاطر خرج و... 

سعی هم کرده نده ولی من پافشاری کردم

خونه هم قبل ازدواج قول داده بود دو دونگ خونه رو به اسمم بزنه ولی نمیزد تا یه بار بعد دعوا گفتم ب اسمم نکنی میرم

ببین شوهرت خیلی خوب باهات برخورد کرده در مورد امور مالی یعنی اینکه هم هزینه های خودت هم پول دستی و ه ...

بنظر شما مردی که بچه داره نباید چیزی ب اسم زنی ک میگیره کنه 

بنظر شما مردی که بچه داره نباید چیزی ب اسم زنی ک میگیره کنه 

نه من اصلا اینو نمیگم ولی کلا آدم اول از همه مسئولیت بچه ای رو که به دنیا آورده باید کامل کنه 

شما وقتی ازدواج کردی شرایطتت چجوری یود؟ معمولا میگن بعد ازدواج مالی که به دست میاد شریکی باشه من اینو قبول دارم 

مثلا شما ازدواج کردی شوهرت یه کاری کرده تونسته خونه بخره اون خونه رو باید به نام هردوتون بزنه میتونه اصلا سهم خودشو بده به پسرش 

ولی شمام سهم داری 

ولی تو اموالی که قبل ازدواج داشته به نظر من بیشتر به اون بچه تعلق داره تا شما متوجه منظورم شدین؟ 

یعنی اموالی رو که با گذاشتن وقتی که میتونست پیش شما باشه تونسنه بهداشت بیاره ما هم باید سهم داشته باشین 

منتظر اتفاقات خوبم 
من ی سوال از اسی پرسیدم،چه ربطی به بچه خودم داره درضمن..این بچه اسی نیست ،از زن قبلی شوهرشه

هرچی😐

خدایی درکت نمیکنم فازا مازا😂😂؟

ࡅ߳ߊ‌ ߊ‌ࡅ߲ܥ ܦ߳ܠܝ߲ܩܢ ߊ‌ܦ߳ߊ‌ܩܝ߳ܭ݇ߊ‌ࡇ ࡅ߳ࡐ ࡄࡅߺߺ߳ߺࡉ!⁦♥️⁩✨
2706