2733
2734

فقط سونو دادم گفت رحمت سالمه تخمدانت  کیست نداره

مشکل دیگه ای نیس؟یا چیزایه دبگه هم هست؟

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

اصلا قابل پيشبيني نيست عزيزم

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قبلش اگه میخوایی برو دکتر ولی نه مگ باید مشکل داشته باشی گلم 

منم ۸ ماه اقدامم خدا کنه این ماه جواب بده 😔⁦🙏🏻⁩ دعا کنید 

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️

باید قاعدگیت منظم باشه و فکر کنم ۲۸ روزه و تیرویید هم چک کن و سه ماه قبل از اقدام قرص اسید فولیک بخوری

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2738
باید قاعدگیت منظم باشه و فکر کنم ۲۸ روزه و تیرویید هم چک کن و سه ماه قبل از اقدام قرص اسید فولیک بخو ...

همه باید اسید فولیک بخورن ؟یعنی لازم نیست قبلش ازمایش خون بدن؟

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
باید قاعدگیت منظم باشه و فکر کنم ۲۸ روزه و تیرویید هم چک کن و سه ماه قبل از اقدام قرص اسید فولیک بخو ...

منظمه .فقط مشکلم اینه پریودم کمه

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
از الان تو فکر بچه ای بیخیال بابا چند سال دوتایی خوش باشید باهم

اخه نمیدونی ک دیوونه ی بچم  ب امید بچه شوهر کردم در این حد

منظمه .فقط مشکلم اینه پریودم کمه

پریود کم یعنی 3روزی

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
همینا اکیه از شوهرتم یه آز اسپرم بگیر منم عقد بودم یه سونو دادم و از شوهرم آز اسپرم گفتن تا عروسی ...

عزیزم من کیست ندارم .پریودمم منظمه ولی مشکلم اینه پریودم کمه

2706