2410
2553

تا قبل عید پریما

یه مدت کانفی مالی نبود

الان اوی بیبی 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرمو پمپرز میبستم عالی بود ولی خیلیییییی گرون شده نسبت به دو سه سال پیش الان دخترمو کانفی میبندم خیلی راضی ام . کمرش بلنده باعث میشه زودپس نده . 

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2720

اول مای بیبی بعد دیم به الت تناسلی پسرم پرز پوشک چسبیده ترسیدم عوضش کردم الان مولفیکس میبندم.خیلی گرون شده

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2714
پریما راحت گیر نمیاد از کجا میخری  ؟؟؟

از چای کنار از فروشگاه مارکا قیمت 300 هزارتومن هر بسته هم 62 تا میشه عالیه . 1 هفته ای هم تموم میشه .

دخترم و پسرم دوستتون دارم .
خانما بین مای بیبی مولفیکس مرسی ببم کدوم بهتره

مولفیکس عزیزم من پوشک دخترمو آنلاین میخرم دیر کرده بود مجبور شدم تا برسه چیز دیگ بخرم ، مولفیکس جدید خریدم خودش خیلی خوب بود ولی سایزش انگار از سایز های کانفی کوچیک تره . یک کانفی ب دخترم بزرگه یک مولفیکس کوچیک

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️