2733
2734

من بچمو از طريق اى وى اف باردار شده بودم، الان ٤ ماهه به دنيا اومده قد و وزنش از نوزاداى هم سن خودش يه خورده كمتر هست البته مقع تولد هم ٢،٣٠٠ kg بود 

من الان مشكلى ندارم باوزنش خدارو شكر رشدش خوب بوده مى خواستم مامان بچه هايى كه چند سال پيش از اين طريق به دنيا اومدن رو اينجا پيدا كنم و وضعيت رشد و حالشون رو تو سنين بالاتر بدونم

ممنون مى شم كمكم كنيد🙏🏻

منو داداشم از طریق ای وی اف دنیا اومدیم

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلامت باشيد مى تونم بپرسم چند سالتونه خدا رو شكر هيچ مشكل خاصى كه تا الان نداشتيد

الان 20 سالمونه. نه هیچ مشکلی نداشتیم. بچه که بودیم داداشم چاق بود من لاغر. ولی رشدمون مثه همه بچه هاس

فک نکنم ربطی داشته باشه ولی یه دکتر به منم گفت باید ای وی اف کنم😔😔

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
من پسر اولم با آی وی اف دنیا اومد وزن تولدش ۳۳۵۰ بود قدشم ۵۱ بود الانم چهار سال و نیمشه قد و وزنش نر ...

بهترين آرزوهارو براش دارم موفقيت سلامتيشون رو انشالله در سراسر زندگيشون ببينيد🙏🏻

2738
الان 20 سالمونه. نه هیچ مشکلی نداشتیم. بچه که بودیم داداشم چاق بود من لاغر. ولی رشدمون مثه همه بچه ه ...

انشالله هميشه تنتون سالم و سلامت باشه

ممنونم از پاسخدهيتون خيلى بهم آرامش فكرى داديد🙏🏻

سپاس

بچه خواهر من ای وی اف بوده...اتفاقا 4800به دنیا اومد...الانم عین بادکنک تپله ..قدشم از همسن هاش بلند تره...

بچه من ای وی اف نبود لاغره...وزنش همیشه از نمودار کمتره...

ربطی نداره به ای وی اف بودن.... ژنتیکش لاغره

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
انشالله هميشه تنتون سالم و سلامت باشه ممنونم از پاسخدهيتون خيلى بهم آرامش فكرى داديد🙏🏻 سپاس

همچنین شما. ولی دکترم میگه بچه های ای وی اف سالم ترن چون از اسپرم تخمک هایی که هیچ نقصی ندارن گرفته شدن. 

ایشالا دخترتون همیشه سلامت باشه 

2706