2726
عنوان

مدرسه تیزهوشان(دوره متوسطه ی اول)

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 47 پست
مدرسه ی تیزهوشان یا نمونه بفرست به نظرم البته من نمیدونم جو اونجا چطوریه ولی خودم متوسطه اول قبول نش ...

افرین به شما و تلاش شما،،،،اره منم بیشتر ترجیحم اینه که در محیطی باشه ک حداقل بچه هاش دغدغه شون بیشتر مسائل درسی باشه تا وقت تلف کردن با گوشیو چتو این حرفا 

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
ازچه لحاظ میگی جهشی نخونه؟

ما هم تصمیم داشتیم پسرم دوم رو جهشی بخونه اولیا مدرسه پشیمونمون کردن گفتن بلاخره توی یه پایه تاثیر منفیشو میزاره بهتره بزارید بچه روال عادی و طبیعیش رو طی کنه،،،کلاس اول رو که اصلا قانون هست امکانش نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما هم تصمیم داشتیم پسرم دوم رو جهشی بخونه اولیا مدرسه پشیمونمون کردن گفتن بلاخره توی یه پایه تاثیر م ...

خب شماچیکارکردید؟جهشی خوند یاعادی؟

اگه بدونی بچه میتونه جهشی بخونه چه راهی بهتره؟

ما هم تصمیم داشتیم پسرم دوم رو جهشی بخونه اولیا مدرسه پشیمونمون کردن گفتن بلاخره توی یه پایه تاثیر م ...

الان بچه من بااینکه ۵سالشه خییلی چیزها بلده که بیشترشو خودش خواسته یادبگیره

منم نمیدونم چه راهی بهتره.

2728
خب شماچیکارکردید؟جهشی خوند یاعادی؟ اگه بدونی بچه میتونه جهشی بخونه چه راهی بهتره؟

پسرم قطعا میتونست به راحتی جهشی بخونه من خودم معلمم و میتونم باهاش کار کنم ولی به توصیه مدیرو معلمای مدرسه شون گوش دادم و گفتم فعلا کوچیک هست نباید فشار روحی روش بیاریم متناسب با سنش بره بالا بهتر هست بعد ان شالله دوره های بعدی میزاریمش مدارس تیزهوشان،،،الان این تاپیکم برای دخترم زدم که کلاس ششم

ازچه لحاظ میگی جهشی نخونه؟

چه كاريه مسابقه است مگه به بچه بگي بخون جلو بيافت بزار شيطنتهاي سن كودكيشم داشته باشه دركنارش درسش هم بخونه اكثر اونايي كه جهشي خوندن در سالهاي بعد درسشون ضعيف شده

دوستاي خوبم برام دعاكنيد تا مشكلم حل بشه🥰🌺
ن فوق العاده اهل یاد گرفتن هست،،،مثلا من کلاس اول بود گذاشتمش کلاس زبان بعد ی مدت مربیشون گفت این بچ ...

اره بچه هاي مدارس تيزهوشان يعني شهر ما اينطوره كه دغدغه درسي دارن رقابت درسي دارن مثل ساير مدارس دنبال پسر و دوست شدن با پسرا نيستن 

دوستاي خوبم برام دعاكنيد تا مشكلم حل بشه🥰🌺
اخه دخترم خیلی استعداد خوبی داره میگم شاید کوتاهی باشه در حقش نمیدونم والا

پسرمن قبول شد باچندنفرمشورت کردیم گفتن بفرست نمونه اون پول  که میدی تیزهوشان بکن هزینه کلاساتقویتی این چیزا

من بجزابتدایی بقیه مدرسه رو تیزهوشان بودم و تصمیم دارم بچمو نفرستم اونجا

خیلی سخت میگذره هزارتا کتاب اضافه هرروز چندتا امتحان معلمای خیلی سختگیر آخرشم هیچ امتیازی برا کنکور برامون نداشت درسته پایمون از بقیه قویتر بود ولی کسی ک تیزهوشان باشه معدلش تا۱۸هم بیاد صددرصد مدرسه دیگه باشه همش ۲۰میگیره و برا کنکور معدل تاثیر داره و اینکه تیزهوشان بودیم برامون امتیازی نداشت

من ۸ سال پیش این ازمونو دادم

۶ سال سمپادی بودم و تو گروهه خودمون قبولی اول شدم اون سال

خیلی خوشحالم اونجا درس خوندم دروغ چرا.سخت بود ولی اگه بازم برگردم عقب صد درصد بازم میرم فرزانگان

خیلی رو اعتماد به نفسم تاثیر داشت و باعث شد تو جمع خیلی بیشتر روم حساب شه 

تو دوره ی اول ورود از ابتدایی به راهنمایی برای همه ی بچه ها سخته .یهو با چند تا دبیر طرف میشن که هیچ کدوم ادمو درک نمیکنن . سزح بالای درسا بماند که در حد متوسطه ی دوم درس میدادن گ

ولی در عوض تو دبیرستان راحت بود. همون کتاب بود ولی از ادم تست میخواستن که برای کنکور خوب بود

راهنماییم کردن سمت کار تحقیقاتی و جشنواره خوارزمی و المپیاد

من خیلی خوشحالم

ببین اگه خودش دوست داره ایندشو از طریق درس بسازه ، مدرسه ی خوبیه

وگر نه اگه به کارای دیگه مثل هنر و ورزش فکر میکنه نه جای جالبی براش نیست

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

من نمونه  دولتی بودم عالی بود .تیزهوشانو نمیدونم

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

دخترمن برای پایه دهم امتحان نمونه دولتی دادقبول شد ولی نرفت.همیشه هم معذلش 20..گفت من هم تفریح وخوشگذرونی دوست دارم درکناردرس....برم نمونه فقططط باید درس بخونم.نمیخام .نمیرم...رفت مدارس معمولی

خدایاشکرت بابت همه چیز......انچه دلم خواست نه ان میشود.هرانچه خداخواست ان میشود
2706