2726
عنوان

یه شماره ای هست مشهده زنگ میزنی میگن میتونی باامام رضا درد دل کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو میخای از لحاظ معنوی ارتباط برقرار کنی پس نیازی به زنگ زدن نیست...ولی متاسفانه خیلیا بخاطر عقاید سفت و سختشون چشمشون رو روی حقایق بستن

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
تو میخای از لحاظ معنوی ارتباط برقرار کنی پس نیازی به زنگ زدن نیست...ولی متاسفانه خیلیا بخاطر عقاید س ...

چه اشکالی داره دیدی یکی میره مشهد میگه تو حرمم دعا کن اینم همینجوره من خودمم ادم اعتقادی نیستم ولی چیز بدی فک نکنم باشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
چه اشکالی داره دیدی یکی میره مشهد میگه تو حرمم دعا کن اینم همینجوره من خودمم ادم اعتقادی نیستم ولی چ ...

هرکسی یه اعتقادی داره🤷‍♀️

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
هرکسی یه اعتقادی داره🤷‍♀️

بله دقیقن باید به همه نوعش احترام گذاش

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بابا بدبختو خوردین مگه چی گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...

بابا بزارید هرکی هرجوری دوست داره دلش خوش باشه هی میگین از عقلت استفاده کن هی میگید باور های خودتون عوض کنین نمیفهمم چرا میخواید اعتقاد خودتونو بکنید تو چشم بقیه یکی دلش میخواد زنگ بزنه یکی تو دلش دعا میکنه و‌با امام رضا درد و دل میکنه  تا وقتی کاری به کسی ضرر نزنه هرکی هرکر میخواد بکنه هی بعضیا ادا در نیارن😒 مومن مومنو نمیخوره 😑

شما که ادعای عقلت میشه با کسی درد ودل نمیکنی

از لحاظ معنوی چرا 

نه اینکه زنگ بزنم و گوشی تو حرم باشه فقط 😐

هرکس مومن واقعی باشه میفهمه اینجور ارتباط ها معنوی هست🤦‍♀️

2706