2733
2734
عنوان

دوس پسرم ....

305 بازدید | 37 پست

یه هفتست آشنا شدیم !! خیلی خودشو صمیمی میدونه!! ازم گله داره ک چرا از لحاظ احساسی با من مچ نیستی!! میگه همه اخلاقات عالیه ولی اینکه باهام صمیمی نیستی نه !!

یکم منطق و درکش بنظرم پایینه!!

گفتم ماهنوز یک هفتست آشنا شدیم میگه خب شده باشیم اگه منو دوسداری باید صمیمی باشیم!! 

از بس این دخترا تو کافه جلف بازی در میارن با پسره این جو گیر شده 😐

و اینکه میگه من خیلی تورو دوسدارم هر کاری باشه برات انجام میدم !! اونشب الکی گفتم میترسم گف خونتون ک نمیشه میخوای بیام دنبالت ببرم یکم دور بزنیم تا حالت خوب بشه !!!  ک بهش گفتم شوخی کردم !!

حالا از دیروز معدم خیلی بهم ریخته داغوووون بهش گفتم ..( البته فقط خواستم امتحانش کنم وگرن من مونده اون نیستم )

گف خوبی گفتم ن معدم خیلی اذیتم میکنه .. هیچی نگفت!!!! انقد ک از مرام و معرفتش تعریف میکنه گفتم الانه ک بگه حاضر شو بریم دکتر !! 

ولی نگف 😐 خودم رفتم دکتر .. 

حالا وقتی میگم کاش شکل حرفات باشی ناراحت میشه!! میگه منو با بقیه مقایسه نکن !! 

نگید یه هفتست زوده !! چون خودش توقع داره الان من صمیمی صمیمی باشم !! پس خودشم مث یه مرد باشه دیگه .. تو ناراحتیام دوستام مشخص میشن تو خوشیا ک فتو فراوونن !!!

فازش چیه اخه 😞😞😞

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

صمیمیت کار دستت نده فردا پیشنهاد دیگه داره ک هی میگه صمیمی باش این خط اینم نشون

کاربری یک میلیاردمه..🤕در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست..!●♪♫چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟●♪♫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید سرکار بوده نمی تونسته بیاد. شغلش  چیه؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

تو یه هفته مگه دوست داشتن مشخص میشه ک گفته خیلی دوست دارم؟

کلا حرف زیاد میزنن..کم کسایی هستن ک شبیه حرفاشون هستن...

ایشونم ک فقط دوست پسرتون هستن ن چیز بیشتر...

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
2738
تو یه هفته مگه دوست داشتن مشخص میشه ک گفته خیلی دوست دارم؟ کلا حرف زیاد میزنن..کم کسایی هستن ک شبیه ...

اره همیشه اونایی که ادعا کردن برعکس حرفاشون بودن 

باید تو عمل نشون بده به حرف باشه که سنگ رو سنگ بندنمیشه

🌱
شاید سرکار بوده نمی تونسته بیاد. شغلش  چیه؟

تو تل پیام دادیم !! حداقل میگف ظهر میام چون بیکاره میره ناهار !! ک من باور کنم حرفاش واقعیه !! دفتر داره

اره همیشه اونایی که ادعا کردن برعکس حرفاشون بودن  باید تو عمل نشون بده به حرف باشه که سنگ رو س ...

میدونی تو همچین رابطه هایی ادم نمیتونه زیاد نقش بازی کنه خود واقعیش رو ب زودی نشون میشه،بعضیا بعداز ی هفته بعضیا یک مااه و...

تاهمیشه نمیتونن رول بازی کنن

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
تو یه هفته چه جوری به حس دوست داشتن رسیده؟ کلا ترمز بریده  خام حرفاش نشیا

اره منم نظرم همینه !! هنو دوسداشتن واقعی بوجود نیومده چ برسه ب عشق!! ک وجود نداره کلا !!!!!

خیلی از کارش ناراحت شدم !! حتی به تارفم میگف دلم خوش بود .. من یاد گرفتم کارامو خودم انجام بدم ولی وقتی حرف مفت میزنه و توقع داری باهاش صمیمی باشم منم توقع دارم اونم برام مث یه دوست واقعی باشه ن با حرف ...

2706