2733
2734
عنوان

دوستانی که اپیلیدی دارن بیان

233 بازدید | 35 پست

سلام ..بچه ها اپیلیدی خریدم نمیدونم این یکی برا کجا به کار میره کسی میدونه؟

تمام جانو تنم را بکش در آغوشت،مرا که طاقت یک پیرهن جدایی نیست🥰میشه برا حاجتم صلوات بفرستین😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اپلیدی لک میاره من فقط ساق پامو اپلیدی کردم الان انقده زشت دودون شده رو اعصابمه ولی واسه زیر بغل عال ...

وای زیر بغل درد نداره؟؟

تمام جانو تنم را بکش در آغوشت،مرا که طاقت یک پیرهن جدایی نیست🥰میشه برا حاجتم صلوات بفرستین😘
2738

یکم رو دستم امتحان کردم موهارو از ته نمیگیره..نمیدونم برا کجا استفاده میشه

🤷‍♀️

به نظرم همونه، سرهای دیگه مو رو از ریشه می‌کنن، این مثل ریش‌تراش مو رو قطع می‌کنه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
به نظرم همونه، سرهای دیگه مو رو از ریشه می‌کنن، این مثل ریش‌تراش مو رو قطع می‌کنه

اگه از ته نکنه که زیاد استفاده ای نداره☹

اگه از ته نکنه که زیاد استفاده ای نداره☹

کاربردش مثل ژیلته دیگه، برای وقتای عجله‌ای خوبه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
فقط بار اول درد داره

چه کنم باید تحمل کنم..ببخشید سوال میکنم شما برا ب*ی*کینی هم استفاده میکنید

کاربردش مثل ژیلته دیگه، برای وقتای عجله‌ای خوبه

آره راس میگیا .مخصوصا برا خط ریش که خیلی درد داره فک کنم مفید باشه😁

2706