2703
2553
عنوان

کسی هست که تاحالا اقدام به خودکشی کرده باشه؟ولی نجاتش دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 130 پست
تو روحت خوب شد با شیاف خودکشی نکردی    

به نظرت چرا نمردم؟

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من ..چون خونوادم یه شهر دیگ بودن شویم دیربه دیر میبرد ..عید بود عصابم خورد کرد نبرد..منم قرص خوردم..ولی وقتی دیدم حالم داره بد میشه اعتراف کردم بردم بیمارستون معده شستشو دادن

من دوتا از دوستان نزدیکم اقدام به خودکشی کردن هر دو رو نجات دادن

یکیشون  خودشو دار زده بود و هم خونه ش نجاتش داده بود انقدر تصمیمش جدی بود که تو طول اون مدت که طناب دور گردنش بود هیچ تلاشی برای رها کردن خودش نکرده بود، دکترا واقعا براشون عجیب بود......یکی دو ماه تو کما بود، بعدش اما دوباره خودکشی نکرد، الان چند سال گذشته داره دوباره کار می کنه و...

یکیشون بعد دو سه ماه دوباره خودکشی کرد و بار دوم متاسفانه از بین رفت.... 

"Those who do not move, do not notice their chains"
کاشکی میمردم کلی قرص خوردم یه بار هم از زیر تریلی زنده بیرون اومدم هر دو بار گریع میکردم ک چرا زنده ...

عزیزم ناقص نشدی از زیر تریلی زنده اومدی 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
2714
من خودکشی کردم با قرص ۲ هفته بی هوش بودم چشم باز کردم دیدم بیمارستانم هنگ بودم

بگو اسم قرصو😻😻😻😻

سی دخت هاجرو؛ خودمه تو گل میپلکونوم ، محض رضای دخترو؛ خودمه تو گل میپلکونم🕺🏿🎤🎶🎵عااااا ماشاءالله💃🏿👏🏿بی ادب؛ اما با تربیت😌☝🏿
2706