2726

قصدشم جدی باشه برا مرگ ولی نداشتن بمیره؟الان از زنده موندنتون رتضین یا نه دلتون میخواست بمیرین؟

من فقط یه بار خواستم با قرص ال دی خودکشی کنم که متاسفانه نمردم😂😂😂

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من فقط یه بار خواستم با قرص ال دی خودکشی کنم که متاسفانه نمردم😂😂😂

تو روحت

خوب شد با شیاف خودکشی نکردی  

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید

من هفت هشت سال پیش با قرص خیلی زیاد قصد خودکشی داشتم خوردم اما نمردم فقط یه مدت مشکل گوارشی داشتم 😩

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸

من فکرش را دارم ولی نمیتونم با اینکه بلدم چطوری بمیرم😔

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.

یکی از اشناهای ما زنه میخواست مثلا مرده رو بترسونه گفت خودمو میکشم ، بعد مرده طلاقش داد گفت این دیوونه است😐

واقعا چرا باید این کارو بکنیپ منم ارزوم بود میمردم الان، ولی اون موقع اون دنیا هم گیرم😑اصلا به خودکشی فکر نمیکنم

2706