2733
2739
عنوان

اگه پدر یا مادرشوهرتون بچه جاریتونو بیشتر تحویل بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 83 پست
چه بد که خیلی پسر دوستن. کلا فرهنگ زیاد جالبی ندارن این خانواده من باشم خیلی اهمیتی نمی دم به کاراشو ...

خوشبحالت حالا من نمیتونم راحت بگذرم جاریم پسر داره من دختر تا میریم اونام میان همش دور پسر جاریمن هی میگن پسرمون تو هم ی پسر بیار یبار شوهرم بشدت تو‌پید بهشون ک همه تعجب کردن اما من از تو دلم نمیره بیرون همش بشوهرم میگم بذار ی بچه دیگ بیاریم میگ خدا یکی بچه منم یکی دخترمو درست تربیت میکنم ب یجا میرسونمس بسه عجیبه شوهرم مثل خانوادش نیست

خواهر شوهرای من همش عکس بچه های بادر شوهرامو استوری میکنن . و عکس پسر منو اصلا . یا میریم خونشون خیل ...

حالا خوبه ک به اشتباهشون پی بردن و کارشونو‌اصلاح کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اینم قبلی ک بچش دنیا بیاد میگفته دختر خوبه؟ میگفته دوستم دختر داره خانواده شوهر تحویلش نمیگیرن

بیخیال باش حتی اگه نمیتونی بیخیال باشی وانمود کن که بیخیالی

خودشون کم کم بهتر میشن

(گرچه خانواده شوهر من بهتر نشدن😕)

ببین اصل به روی خودت نیار هر جوری کردن تو بیشتر بچتو بغل کن محبت کن نزار خلا براش پیش بیاد

اره منم‌همینکار میکنم و اینکه نشون دادم چقد رو بچم حساسم دیگه ام تا اونا هستن من نمیرم همین براشون یه غصه شده ک چرا دور هم‌نیستیم ولی هنوز نفهمیدن دلیلش چیه، منم چون قبلا هشدارامو داده بودم دیگه ترجیح میدم سکوت کنم

2728
خوشبحالت حالا من نمیتونم راحت بگذرم جاریم پسر داره من دختر تا میریم اونام میان همش دور پسر جاریمن هی ...

وای چه بی فرهنگ... من این جواب رو البته فقط برای استارتر نوشتم چون نوشته بچه ش پسره و به خاطر جنسیت نیست بی توجهیشون تو کامنت قبلی که نمی دونستم جنسیت رو براش نوشتم که اگر سر دختر پسر بودن باشه حتما باهاشون برخورد جدی می کنم و یا قطع رابطه.

خیلی خوبه همسرتون مثل خانواده ش نیست. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
حالا خوبه ک به اشتباهشون پی بردن و کارشونو‌اصلاح کردن

اره . کلا نمیدونم چه مرگشون بود . حتی به شوهرم هم احترام نمیداشتن . بهشون گفتم چتونه برادر بزرگتونه چرا تو جمع بهش بی احترامی میکنین .اونم درست شد . کلا تو خونشون خیلی روی روابط برادر خواهری تاکیدی ندارن . 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
2738

خدا به من بچه بده اصلا مهم نیست برام مادرشوهرم رفتارش با بچه جاریم بهتر از بچه من باشه... فقط از خدا میخوام بچه سالم وصالح بده 😌😌😌 میخوام صدسال سیاه تحویل نگیره مادرشوهرم بچم رو!

خودم میزارمش روچشمام😍😊❤

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
خوشبحالت حالا من نمیتونم راحت بگذرم جاریم پسر داره من دختر تا میریم اونام میان همش دور پسر جاریمن هی ...

متاسفانه در دهنشونو نمیشه بست، خاهر شوهر منم مدام میگه یه دختر بیار بااینکه خونوادش پسر دوستن ولی میفهمم میخواد لج منو دربیاره و خودش مدام عکس بچه جاریو میذاره بعد عکس بچه منو

اتفاقا خوشحالم میشم ، بهتر از اینه که هی بیان بچه تو ببرن و بچه رو به خودشون وابسته کنن

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰

مادرشوهر من خیلی فرق میذاره بیت نوه هاش باورتون میشه در طول سال دوبار دختر منو بغل نمیکنه ولی واسه دختر جاریم‌ هرکاری میکنه خدایی همه میگن دختر من نازتر‌ شیرین تر هست ولی خیلی واضح فرق میذاره

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
بیخیال باش حتی اگه نمیتونی بیخیال باشی وانمود کن که بیخیالی خودشون کم کم بهتر میشن (گرچه خانواده ش ...

اینکار رو زمانی ب خودم بی اعتنا بودن کردم و به شدت پشیمونم دیگه نمیخام سر بچم تکرار شه

2706