2737
2734
عنوان

گل و گیاه =این بار پتوس

| مشاهده متن کامل بحث + 1720 بازدید | 178 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام یادته من پنوسامو گذاشتم تو اب ؟ ریشه دادن یه سری رو گذاشتم تو گلدون یه سری هم خشک شدن. منم عاش ...

سلام بله یادمه اونایی ک تو خاک کاشتی گرفت؟من ۱۱ تا برگمو بر اثر بی تجربگی از بین بردم زیاد ابیاری کردم 😑

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2728
خیلییی فقط یکم نا مرتبه 

آخه خیلی دراز شده.اینا رفته پیچیده دور میل پرده

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
منم عاشق گیاهم فقط ساکولنت دارم😊

وای ساکولنت ک عشق اولمه منم چندتایی دارم عکسشونو بزار 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
عزیزم مگه چنده؟

نمیدونم 

کلا هزینه ها زندگی خیلی زیاده 

جرات نمیکنم برم سمت گل فروشی 

باید خاک هم بخرم 

خیلی چیزا دلم میخاد ولی نمیشه واقعا پولی نمی مونه فقط و فقط ضروریات 😞

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
من خیلی دلم میخاد  پول ندارم بخرم

یه شاخه از فامیلاتون ک دارن قلمه بزن

بذار چند روز تو آب بمونه ریشه کنه

بعد تو یه گلدونی یا یه سطلی چیزی ،خاک و برگ درختان ک ریختن (بعنوان کود)قاتی کن بریز بعد شاخه پتوس رو توش بکار.

الانم فصل پاییزه برگ درختان ریختن فراوانه

زیر گلدانتم چنتا سوراخ ایجاد کن ک آب میدی، آب رد شه

.
2738

راستی بچه ها بنفشه آفریقاییم رشد نمیکنه 

گل نمیده برگاش ریزن یکم بزرگ میشن قهوه ای میشن 

چه کنم 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
😍😍😍😍 کجا گذاشتیش نورش درچه حده؟ برا من برگاش خیلی کم پشت وخلوته

جلوی پنجره ست دیگه نور مستقیم خورشید میگیره.البته مادرم کاشته.اون اول میذاره تو ظرف آب تا ریشه بده بعد میکارتش

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
از یکی که داره یه ساقه بگیر.خیلی راحت میشه کاشتش.اون ساقه رو میذارن تو آب که ریشه بده

ان شاالله 

کسی رو نمی شناسم ولی 

باید خاک و گلدان هم بخرم

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
راستی بچه ها بنفشه آفریقاییم رشد نمیکنه  گل نمیده برگاش ریزن یکم بزرگ میشن قهوه ای میشن  ...

برای گل دهی باید نور مناسب باشه 

سن گیاه مناسب باشه 

کود گلدهی بدی 

برگ ها هم ک قهوه ای میشن از ابیاری زیاده

2706