2737
2734
عنوان

بارداری

79 بازدید | 8 پست

سلام 

من 27 هفته بارداری هسم و سرما خوردم ن گلو درد دارم ن صرفه میکنم ن آبریزش بینی فقط دماغم دیقه به دیقه یکیش میگیره و بو نمی‌فهمم مزه تلخی و شیرینی وشوری این چیزا میفهمم  

خیلی نگرانم خدایی نکرده یه وقت کرونا نباشه 

عزیز اصلا بهش فکر نکن 

این بیماری با استرس شدت میگیره 

فوقش داشته باشی هم خیلی خفیف هست نگران نباش

دیگه همموووون میگیریم دیر یا زود 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیز اصلا بهش فکر نکن  این بیماری با استرس شدت میگیره  فوقش داشته باشی هم خیلی خفیف هست ...

خیلی رو مخه ک بو نمی‌فهمم  حالا فردا نوبت دکتر دارم  رفتم پیش دکترم همه چیو بهش میگم 

ن حساسیت ندارم  میدونم سرما خوردم ولی اینکه بو نمی‌فهمم نگرانم کرده

به خاطر گرفتگی بینی هستش که تو سرما خوردگی پیش میاد 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2738
خیلی رو مخه ک بو نمی‌فهمم  حالا فردا نوبت دکتر دارم  رفتم پیش دکترم همه چیو بهش میگم

نکنه حساسیت باشه عزیز 

ولش کن توی بارداری هزار تا درد و بلا میاد سراغ ادم 

محل نده بهش خوب میشی

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰