2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم من دعااز دعانویس گرفتم و هیچ تاثیری نداشت کلی هم ازم پول کشید

دعای قرآنی هک تجربشو نداشتم ولی همونو امتحان کن تا نتیجه بگیری بقیش کشکه

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2728

خدانکنه عاشق بشی،من عاشقش شدم اونم عاشقمه،ولی بنا به دلایلی تا صبح بهم پیام میداد جواب ندادم شاید ازم دلسرد بشه😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چقدر سخته⇦ زن باشی و بخوای به یه⇨ مرد ⇦مردونگی یاد بدی …

میگن بزور چیزی بخوایی بدست بیاری،خداهم کاری میکنه ک از کردت پشیمون شی،بسپر ب خود خدا

دیدم ک میگم

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

من با نماز استغاثه به حضرت زهرا جواب گرفتم و به طرز معجزه آسایی ازدواج کردم با یه پسر تحصیلکرده و خوش تیپ 😍😍 الآنم فداش بشم داره کمکم ظرفای صبحونه رو میشوره یه کم حال ندارم امروز

آروم باش ، صبور و آهسته پیش برو خالص باش❤️
2738

دعا خوبه، ولی به زبون خودتون با خدا حرف بزنید و ازش بخواهید، مستقیم به خودش بگید، اماما رو واسطه کنید، جواب میده، من با یه نگاه عاشق شدم، اینجوری از خدا خواستم منو به عشقم رسوند، خدا خیلی مهربونه، گناه نکردن تو راه رسیدن به عشق موثره

مامانِ لیانا
میگن بزور چیزی بخوایی بدست بیاری،خداهم کاری میکنه ک از کردت پشیمون شی،بسپر ب خود خدا دیدم ک میگم

مثلا چی کار 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
مثلا چی کار 

مثلا اونی نمیشه ک میخواستی،اخلاقش اونی نمیشه ک تودهنت بود ،خدای نکرده،معتادمیشه،رفیق بازمیشه،بی مسولبت میشه و....

چون خدابهترازآیندمون خبرداره بسپر ب خودش.

ببین اینی ک میگم‌عین واقعیته نگی داره ازخودش درمیاره دیدم تو دوستام‌

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

اگه قرار بود فقط به صرف دعامشکلی حل بشه خود امام علی که اون همه دعاش گیرابود نمیرفت نخلستان کارکنه به فقرا کمک کنه میرفت گوشه مسجد بسط مینشست دعا میکرد فقرا پولداربشن

دعا یه ارامش یه خواسته قلبی از خدا  هست در کنار تلاش و کوشش

از کجا مطمعنی راینکار به صلاحته.!! وقتی نگاه میکنم به عقب که چقد گریه کردم و دعا کردم به یه ادمایی برسم و نشد بعد نشدنش فهمیدم چرا و حکمتش چی بوده، و بزرگ تر از همه اگه ب اووا میرسیدم به شوهرم ننیرسیدم که به نظرم برای من بهترینه، خداروشکررررر میکنم.... یکیش مثلا خواستگاری بود که منو یکی دوسال دوس داشت ولی بعد نشدن فهمیدم خیلییی رفیق باز و معتاده، منم دوسش داشتم ولی اینا بعد نرسیدن رو شد 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

منم 5 سال عاشق بودم

کلی دعا والتماس بخدا ک برگرده برمیگشت بازم میرفت

جای زخم هکی  رفتنش تا ابد خوب نمیش

کم کم ازش سرد شدم

تنهایی روترجیح دادم فهمیدم کسی ک بخوادبره پاهاشو هم قط کنی بادستاش میره....دلم براش تنگ میش ولی دیگ ازش متنفرم دلتنگشم ولی احساساتم دیگ مرده چندباری برگشت اما من دیگ نخواستمش چون فهمیدم کسی ک یک بار رفته بازم میره......

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2706