2726
عنوان

خدایا کمکم کن

85 بازدید | 7 پست

من نامزدی بهم خورده داشتم که 2 سال ازش میگذره(نامزد،عقد نبودم) 

تو تاپیکای قبلی هست که چقدر اذیت شدم و در آخر هم بهم زدم 

من ذاتا دختر حسودی نیستم، هیچ چیزم کم ندارم

اما از 2 سال پیش وقتی کسی نامزد میکنه میبینم واسش خرج میکنن،چقدر خانواده طرفشون محترمه زود شروع میکنم به مقایسه کردن و واقعا واسه خودم ناراحت میشم و خاطراتم مرور میشه واسم

خیلیییییی بدم میاد اینجور میشم، تو این 2 سال خیلی سعی کردم مشکلاتم درمان کنم و فراموش کنم اما نمیدونم چرا این حالت بهم دست میده

(اون خانواده خیلی بی ادب و خسیس بودن تقریبا هر وقت اطرافیان بخوان مثالی از بی فرهنگی و بی ادبی و خساست خانواده ای بگم به خانواده نامزد قبلی من اشاره میکنن) 

کسی هست تو شرایط من باشه؟ 

شما مشکلت اینه در اون داستان خودت رو مقصر خطاهای اون خانواده میدونی 

سعی کن باور کنی شما فقط یه طعمه بودی و نقشی در رفتارهای اونا نداشتی 

شما نبودی ، هر دختر دیگه ای هم بود ، اونها رفتارشون همون بود

شما مشکلت اینه در اون داستان خودت رو مقصر خطاهای اون خانواده میدونی  سعی کن باور کنی شما فقط ی ...

شاید تو ناخودآگاهم باشه اما هیچوقت این فکرو نمیکنم

هر چند که اون خانواده همیشه انگشت اتهامشون واسه دعواهایی که میکردن یا بی احترامی هایی که میکردن به منو خانواده م بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیرم حالتت طبیعی هست، گاهی ما آرزوهامون چیزهایی هست که واسه بقیه خاطره هست، وقتی میبینی دخترهایی که خیلی با شعورتر و با خانواده تر و زیباتر و... از تو نبودن، خیلی راحت چیزهایی که میخوان به دست میارن، غبطه میخوری، خوب بعضی ها حسود هستن، با اینکه از چیزی، خوبش رو دارن، راضی نیستن کس دیگه داشته باشه

مثلا من یکی از دوستام، شوهره خوبی کرده، شوهرش از همه لحاظ، چهره، قد و هیکل، ثروت، شعور و تحصیلات، موقعیت اجتماعی ازش سره، پسرخاله شوهرش تو عروسی این از یه دختری خوشش اومد دوست این بود، بینشون رو به هم زد از حسادت با اینکه خودش داشت بهترش رو

2728
عزیرم حالتت طبیعی هست، گاهی ما آرزوهامون چیزهایی هست که واسه بقیه خاطره هست، وقتی میبینی دخترهایی که ...

نه من فقط تو خلوت خودم مقایسه میکنم

دقیقا میگم من با این خصوصیات با خودم و خانوادم اینجور رفتار کردن، اون موقع بقیه فامیل به راحتی خودشون پیشنهاد جشن میدن، چه خریدهایی و.... 

نه من فقط تو خلوت خودم مقایسه میکنم دقیقا میگم من با این خصوصیات با خودم و خانوادم اینجور رفتار کرد ...

کلا میگم، به ما یه چیزهای دیگه گفته بودن، مثل از هر دست بدی از همون دست میگیری، ما چیزهای دیگه دیدیم😔

کلا میگم، به ما یه چیزهای دیگه گفته بودن، مثل از هر دست بدی از همون دست میگیری، ما چیزهای دیگه دیدیم ...

دقیقا همینه،اگه کسی بهت بدی کرد تو خوب باش، نذار حرمتها شکسته بشه، تو به عنوان عروس نباید جواب بدی

کلا تو یه رابطه خورد شدیم چون باور خانوادهامون ن غلط بود