2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مواظب باش دفع پروتیین نداشته باشی فشارت چنده من اولی فشارم ۱۵ بود دفع پروتینم داشتم هفته ۲۸ زایمان کردم بچهبرام نموند ولی دومی خیلی کنترل کردم دارو مصرف کردم هفته ۳۶ بدنیا اومد دو کیلو بود سزارین شدم 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
من اوایل همش پایین بود تو هشت ماه همش میرفت بالا ۳۵ هفته طبیعی زایمان کردم ریز بود بچم

برا چی زایمان کردین؟ بخاطر فشار بالا؟ فشارتون معمولا چند بود؟ روز زایمان چند شد؟ 

۳۷ هفته ۴ روز زایمان کردم وزن بچه ۲۶۱۰ بود طبیعی بود من مشکل خون رسانه جفت هم داشتم   شما ...

منم دکتر برام داپلر نوشته فردا میرم. فشارتون معمولا چند بود؟ 

متیل دوپا خیلی عالیه تا وقتی دفع پروتیین ندارید اسپرین و متیل دوپا بهتون کمک میکنه دفع پروتیین بالا بره دیگه هیچ کاری نمیشه کرد باید زایمان کنی چون جنین ای یو جی ار میشه و رشد نمیکنه ابشم کم میشه خیلی خیلی اب بخورید 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
مواظب باش دفع پروتیین نداشته باشی فشارت چنده من اولی فشارم ۱۵ بود دفع پروتینم داشتم هفته ۲۸ زایمان ک ...

اخی عزیزم😢😢دفع تا هفته پیش هم نداشتم فشارم نوسان داره رو 12و 13خیلی نگران زایمان زودرسم

2706