2726
عنوان

حوصله خانه مادر شوهرم ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 66 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا راست میگم به شوهرم میگم خانه مامانت انگار مدرسه اس باید یه روز مشخص همه باهم برن اگه نرن باید د ...

مادرشوهرتم نقش مدیر مدرسه رو داره  

مرسی خداجونم بابت هدیه ای که سه سال انتظارشو کشیدم   

این خانمای نی نی سایت جوری از مادر شوهر خانواده شوهر میگن . انگار قرار نیست خودشون یه زمانی مادر شوهر بشن . یا پیر بشن و چشم انتظار بچشون .واقعا ادم میمونه 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
گلم فقط من نیستم که من اخرین عروسم از اول این رسم داشتن هرکی هم مخالفت میکنه کلی دعوا میشه بعد دوبار ...

یه هفته درمیون تنها برین ایرادم گرفت پشت گوش بندازین چندماه ک اینجوری رفتین عادی میشه

خواهش میکنم از این پیشنهادا ندین فردا بچتون تو جامعه اینجوری تربیت میشه و جز اراذل اوباش 

خودم شلغویرو دوست دارم ما هرجمعه خونه مادرشوهر جمع هستیم ۱۲تا بچه یک تا ۱۰ساله دارن وقتی سروصدا میکنن من کلی میخندم بعد مادرشوهرم با چوب میوفته دنبالشون😂😂😂😂😂😊

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁
خونه مادر خودت چجوری میری؟

برای اونا هم به همین شکل.فرقی نمیذارم ولی خانواده ی خودم چون میدونن سرم شلوغه  دانشگاه ودرس و خونه داری والانم که بچه داری انتظاری ندارن  ولی خانواده ی همسرم درک نمیکنن واین منو ازار میدهو مجبورم صریحانه باهاشون صحبت کنم و توضیح بدم 

خوش اومدی آوای مامان😘😍
خونه مادر خودت چجوری میری؟

من ام یه برادرم شاید هفته ای یه بار شاید ۱۰ روز یه بار هرکس هر وقت خواست اصراری به باهم بودن نیست ولی خیلی صمیمی هستیم هر وقت که نیاز باشه به داد هم میرسیم ولی اینا فقط الکی دور هم جمع میشن اصلا تو مشکلات پشت هم نیستن

2706