2733
2734
عنوان

خانواده شوهر شما هم اینطورن؟😑

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 34 پست

پدقیقا مث شوهرمن ،انگار بهش مدال افتخارمیدن وقتی بداشون خرج میکنه،نمیدونم حتنا ادعای بزرگی دارن اینکارومیکنن.نمیتونمم چیزی بگم.اخه فقط اینا نیست،۲۰میلیون تازهدبهشون داده،برشون ماشین لباسشویی و جاروبرقی خریده.هروفعه هم‌میریم خونشون این خرج میکنه

ای بابافک نکنم کسی مث من باشه

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

پدر شوهرتون چه پسر با فکری داره والا بابای من چند سال مریض بود داداشم هر کاری میکرد کارت بابام دستش بود ازون خرج میکرد چیزی هم خودش میخرید مامانم پولشو بهش میداد با اینکه درامد زیادی نداشتیم ولی اونم کمک مالی نمیکرد تازه اجاره خونشم بابای من میداد چند بار اونم تمام پولشو خرج زنش میکرد

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولی داداشای منم دستشون همیشه پیش بابای من درازه،تا حالا ی قرون کمک مامان بابام‌نکردن،بخصوص کوچیکه،بزرگه هم ک حسابشون با بابام‌مشترکه بعدش باهاش حساب میکنه چقدخرج کرده ازبابام‌مبگیره

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

[QUOTE=161484018]مثل شوهر من منم دیدم اینجوری نمیشه خودمو زدم به شری دوسه دفعه دعوای اساسی راه انداختم گفتم باز تکرار

منم این کارو کردم دیگه خودشو جمع کرد

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 
2731

زیاد فکر نکن بهش همینکه ازشون دوری و تو یه خونه نیستی باهاشون خداروشکر کن..همه همینن.اصلا به روی شوهرت نیار وگرنه فک میکنه از پدرمادرش متنفری بیشتر خرجشون میکنه از لج تو منکه خداروشکر کلا بیخیال شدم ایشالله همینجور بیخیال بمونم

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁
حالا پول دارو رو ک نمیتونه بگیره ازشون پدر مادرشن دیگه

ببخشید که به تمام بچه هاش پول کمک کرده ماشین خریده نمیدونم مغازه زده براشون اونوقت عروسی ما کت شلوارشو پوشید اومد مث مهمون ی عالمه هم آدم دعوت کرد 

شوهر من که هر ماه خرجی میده به مادرش مبل خریدم مادرش گفت منم مبل میخام رفت برا مادرشم گرفت😕الان میگه کاوراشم میخام😕تازه میگه ابمیوه گیرم وقتی روشن میکنم تو خونه راه میره نمیتونم اب هویج بگیرم یعنی اینم بگیر، 😕😒🤦🏻

2738

ربطی به خانوادش نداره عزیزم شوهرت بی عرضه اس

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

مال منم همینن خریداشونو به شوهرم میگن میخره دیگه پولشو نمیدن درحالی که اوضاعشون از مابهتره

ولی برادرشوهرم هرچی بخره پولشو بهش میدن  

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

از وقتی پدر شوهرم ورشکست و خونه نشین شد کلا همه هزینه های زندگیشون رو دوش شوهرمه. خرج خونه، هرچیییی فکرشو بکنید. انگار دو تا زنو و خونه زندگی داره دیگه، هرچی واسه خودمون بخره واسه اونام میخره، تازه دختراشم همش خونه شون ولو ان. خرج تورد و خوراکشون سر به فلک میکشه. واقعا خسته شذم، اوایل خیلی جنگ و دعوا داشتم سر همین مسائل، الان دیگه برام مهم نیست، ولی حالم ازشون بهم میخوره، فقط خدا کمک کنه بهم صبر بده 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2706