2737
2734
عنوان

خانواده شوهر شما هم اینطورن؟😑

547 بازدید | 34 پست

پدرش مریض شد تمام خرج و مخارجش با ما بود در صورتی ک تمکن مالی داره ولی انگار ن انگار ما ی عالمه دارو خارجی و نایاب از جیب خریدیم ولی دریغ از ی قرون 😑بچه ها دیگشم ک خودشونو کشیدن کنار

براشونم مهم نیس میگند وظیفتونه😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرم مغازه پدرش کار میکنه البته مغازرو ازش خریدیم ولی جنسا مال اونه خرج خونش پای شوهرمه که ماشالااا خرجش وحشتناکه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738

کلا شوهر من بچه اوله بیچاره شده ، سر هرچیزی باباش زنگ میزنه به این کل عمرشو خورده خوابیده سرکار نرفته به سه حقوق بخورو نمیر رضایت داده حالا ماها باید جورشو بکشیم اگه پدر خوب و راهنمای خوبی بود شوهر من الان همه چی داشت چون کارش خیلی خوب بوده اما هرچی دراوردن خوردن خداروشکر 

نه چون اونا خودشون وضعشون خوبه و ما ضعیف.به خاطر همین گهگاهی هم اونا به ما کمک میکنن تو خرجی خونه.ولی خب زبون دراز هستن.مثلا مادرشوهرم قبل بارداری باهام خوب نبود الان مهربون شده!تو گوشیش عروسم اسممو سیو کرده قبلا اسم فامیل نوشته بود

روز و شب به یاد خدام یک لحظه از یادم نمیره❤
2706