2737
2734
عنوان

بی بی چک و پری نشدمم لطفا بیاین

141 بازدید | 12 پست

سلام من شش ماه قبل زایمان کردم. چهارم ماه قبل پری شدم. این ماه هنوز نشدم امروز ششم هست زبونم لال نکنه باردارم؟ سه روزه علایم پری دارم دو روزه حالت تهوع بدی هم دارم. کی بی بی بزارم درست نشون میده. خواهش میکنم دعا کنید باردار نباشم

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

یه بی بی چک بزن 

ولی احتمال داره چون شیر میدی از اون باشه که پریود نشی 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
یه بی بی چک بزن  ولی احتمال داره چون شیر میدی از اون باشه که پریود نشی

متاسفانه ماه قبل دو بار جلوگیری طبیعی داشتم خیلی میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه ماه قبل دو بار جلوگیری طبیعی داشتم خیلی میترسم

خب بس احتمال زیاد بارداری یه بی بی چک بزن باخبرمون کن

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2728

من یک روز تاخیر داشتم و بی بی چک گذاشتم و مثبت شد و نه ماه بعد زایمان کردم. نگران نباش امیدت به خدا باشه

اللهم عجل لولیک الفرج. چه قدر در روزمرگی خود فرو رفته ایم، نبودنت شده عادتمان، یادمان رفته غیبتت بزرگترین غم عالم است، اینقدر بی خیال شدیم که از نبودنت سر به بیابان نمی گذاریم. خدایا کمک کن نائب بر حق امام زمان(رهبر عزیزم) را یاری کنیم و در رکاب آقا شهید بشیم. حاج قاسم همشهری عزیزم گفتند:دوست دارم کرمان همیشه با ولایت بماند، خدا کنه سردار بتونم به وصیتت عمل کنم. 
وای نه اگه بشه مجبورم بندازمش!! سه تا بچه دارم

خدا حفظشون کنه چرا بندازی اهدا کن برا کسی که نداره اهدای جنین 

2738
وای نه اگه بشه مجبورم بندازمش!! سه تا بچه دارم

این قتل محسوب میشه و گناه کبیره هست، فکرش گناه داره، برو توبه کن برو، دیگه نبینم همچین چیزی بنویسی

ناشکری نکن اگه یکدفعه زبونم لال یکی از بچه هات بمیرن خوبه؟ سقط کردن هم مثل همینه

تو مگر خیرت رو بهتر از  خدا می دونی، خواهرم ۴٢ سالگی بعد از ١٢سال حامله شد، دختر بزرگش نامزد داشت، همش گریه می کرد ۵تا بچه هم داشت، الان همون پسر شده حافظ کل قرآن هست. ناشکری نکنی مدیونه اگه چنین کاری بکنی برو دو رکعت نماز بخون و به خاطر فکر گناه توبه کن

اللهم عجل لولیک الفرج. چه قدر در روزمرگی خود فرو رفته ایم، نبودنت شده عادتمان، یادمان رفته غیبتت بزرگترین غم عالم است، اینقدر بی خیال شدیم که از نبودنت سر به بیابان نمی گذاریم. خدایا کمک کن نائب بر حق امام زمان(رهبر عزیزم) را یاری کنیم و در رکاب آقا شهید بشیم. حاج قاسم همشهری عزیزم گفتند:دوست دارم کرمان همیشه با ولایت بماند، خدا کنه سردار بتونم به وصیتت عمل کنم. 
این قتل محسوب میشه و گناه کبیره هست، فکرش گناه داره، برو توبه کن برو، دیگه نبینم همچین چیزی بنویسی ...

عزیزم سر قبلی تا دوماه جنگ روانی با همسرم داشتم فقط گذیه میکردم گفتم من بچمو سقط نمیکنم نگهش داشتم ولی دیگه بسه

عزیزم سر قبلی تا دوماه جنگ روانی با همسرم داشتم فقط گذیه میکردم گفتم من بچمو سقط نمیکنم نگهش داشتم و ...

اگه این مشکل رو داشتی سر بچه سوم می رفتی نازا می کردی. ولی با آقات صحبت کن. 

پنج شب حدیث کسا بخون دعا کن خدا برات به حق پنج تن آل عبا، خیر بخواد. 

اگه خدا بخواد بهت بچه بده خودش دل آقات رو نرم می کنه. 

فقط یک مسئله رو در کل زندگی ات از من به عنوان یک خواهر به یاد داشته باش. 

دلها فقط به دست خداست. دل همسرت دست خداست نه ما

در تربیت فرزند بزرگان تربیتی میگن نکات تربیتی رعایت کنید ولی بدونید که فقط خدا مربی هست و تربیت دست خداست، همه کار که خدا گفته انجام بده  و نتیجه اش رو واگذار کن به خدا. سوره والعصر بخون آروم شی. 

منم مثل شما ٣تا بچه دارم. سر پسر اولم خیلی دیر به دیر پریود میشدم و همش بی بی چک می گرفتم و منفی می شد. برو یک بی بی چک بخر تا خیالت راحت بشه. 

اگه این مشکل رو داشتی سر بچه سوم می رفتی نازا می کردی. ولی با آقات صحبت کن.  پنج شب حدیث کسا ب ...

حکمت خدا رو نمیفهمم چرا به اونایی که همش مطب این دکتر و اون دکترن واسه یه بچه، بچه نمیده اونوق به کسایی که مشکل دارن و نمیتونن از عهده یه بچه دیگه بربیان فوری بچه میده! واقعا چرا خدایا