2726

سلام خانما. بیاید بگید چند هفته اید تا آخرش کنار هم باشیم. چ داروهایی مصرف میکنید؟ من روزی دوتا هپارین میزنم بعضیاش جاهاش کبود میشه شماهم اینجورید؟

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...

من 12 هفته مو تموم کردم دیروز رفتم عربالگری و دست و پای قشنگشو دیدم تکون میداد از دیروز اون صحنه قشنگ جلو چشامه منم روزی یدونه انوکساپارین میزنم با اسپرین و پردنیزولون 

شما چرا دوتا میزنی؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من 12 هفته مو تموم کردم دیروز رفتم عربالگری و دست و پای قشنگشو دیدم تکون میداد از دیروز اون صحنه قشن ...

آخی عزیزم ب سلامتی. منم آخر ماه میرم واسه غربالگری. نمیدونم چون سابقه سقط داشتم دکتر گفت روزی دوتا ۵۰۰۰ هزار بزن یکی صبح یکی شب. منم آسپرین و پردنیزولون میخورم روزی یکی

آخی عزیزم ب سلامتی. منم آخر ماه میرم واسه غربالگری. نمیدونم چون سابقه سقط داشتم دکتر گفت روزی دوتا ۵ ...

امپولاتو خودت میزنی؟ منم اوایل کبود میشد الان طوری میرنم کبود نشم اوایل سریع فشار میدادم مایع داخلشو الان صبر میکنم مایع خودش یواش یواش میره و کبود نمیشه

راستی میدونی انوکساپارین 4000 برابر با دوتا هپارین 5000 هست به دکترت بگو اگه مسکلی نداره برات روزانه یدونه انوکساپارین بنویسه

امپولاتو خودت میزنی؟ منم اوایل کبود میشد الان طوری میرنم کبود نشم اوایل سریع فشار میدادم مایع داخلشو ...

نه من شوهرم برام میزنه. بعضیاش فقط کبود میشه. آهان نمیدونستم حتما میگم بهش. ۶ آذر نوبت ویزیتمه.‌بعدم باید برم برا سرکلاژ

من هفته 12 هستم از ديشب كلودرد آبريزش بيني و سردرد دارم . از استرس دارم ميميرم ويار شديد هم داشتم.ا ...

عزیزم استرس از همه جی بدتره اصلا استرس نداشته باش. حتما برو میش دکترت بهت دارو بده . الته اینکه بعد از ۳ ماه ویار از بین بره طبیعیه چون ۳ ماه اول ویار شدیده. 

عزیزم استرس از همه جی بدتره اصلا استرس نداشته باش. حتما برو میش دکترت بهت دارو بده . الته اینکه بعد ...

زنك.زدم 4030 خيلي ترسوندم.

كفت حتمن همين امروز برو تست بده

منم ديكه ميترسم دكتربرم

😍سمیmohsenرا😍
زنك.زدم 4030 خيلي ترسوندم. كفت حتمن همين امروز برو تست بده منم ديكه ميترسم دكتربرم

عزیزم ب نظرم اصلا نمیخاد تست بدی. شما فرض را بر این بذار که تستت مثبته. الان بمون خونه خودتو قرنطینه کن فقط غذاهای آبکی و مقوی بخور. با دکترت هم تماس بگیر براش توضیح بده تا بگه چه دارویی میتونی استفاده کنی. ولی الان فصل آنفولانزا و سرماخوردگیه خیلی مراقب باش . استرس نداشته باش 

2706