2737
2734

من اصلا خواب درستی ندارم یعنی همش از خواب میررم همه خواب های منفی وناراحت کننده میبینم مدام تو خواب در گیرم ،گاهی شوهرم ک بیدار میشه میگل تو خواب خیلی گریه میکنی

داد میزنی ناله میکنی

اکثرا خواب میبینم شوهرم خیانت کرده بهم  وماباقیش داره عذابم میده این خوابا یعنی چی 

تو بیداری هم گاهی تحت تاثیرم قرار میده ناراحت میشم 

چکار کنم خواب راحت وارومی داشته باشم  خسته شدم بخدا از این خوابا 

اگه بارداری طبیعیه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم اینطوره رفت دکتر دارو میخوره داروهای اعصاب .البته خودش همش میگه بخاطر اینکه منو جادو یا طلسم کردن اینطور خواب میبینم 😐

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
2731
دوستم اینطوره رفت دکتر دارو میخوره داروهای اعصاب .البته خودش همش میگه بخاطر اینکه منو جادو یا طلسم ک ...

البته ی جاهای هم خوندم نوشته بود یکی علائم طلسمه 

البته ی جاهای هم خوندم نوشته بود یکی علائم طلسمه 

آره اونم دقیقا علایم شما رو داره تو خواب جیغ میزنه بیدارش میکنن 

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
2738

منم یه مدت پیش خیلی خواب میدیدم ...مخصوصا ناراحتی هایی که از ادمای دور و اطرافم داشتم و ابراز نمیکردم،تو خواب سرشون خالی میکردم ..

شب دم کرده ی اسطوخدوس و عسل بخور ..البته ببینم برای بارداری ضرر داره یانه ..من میخوردم تا صبح خواب ارومی داشتم

زندگی اونجور که میخواستم پیش نرفت اما😞..منتظر معجزه هستم😇..دعا کنین معجزه ی زندگیم اتفاق بیفته..متاهلم😊
آره اونم دقیقا علایم شما رو داره تو خواب جیغ میزنه بیدارش میکنن 

😑همین تازگای یکی باطل کردیم امیدوارم فقط این نباشه ،خسته شدیم بس سنگ میندازن تو زندگیمون بخدا سری قبل هم من هم شوهرم شدیدا داغون شریم وزن کم کردیم هر ک میدید متوجه میشد ی چی هست

مرسی گلم اسطوخدوس چیه🤔نشنیدم تاحالا

اسطوخودوس خاصیت آرام بخشی دارد
دمنوش اسطوخودوس با عطر بی نظیر و آرام بخش خود، شما را آرام می کند. مطالعات نشان می دهند که اسطوخودوس سرعت فعالیت دستگاه عصبی را پایین می آورد و باعث آرامش فرد می شود.

این خاصیت به رفع اضطراب، بی خوابی، استرس و افسردگی کمک می کند

زندگی اونجور که میخواستم پیش نرفت اما😞..منتظر معجزه هستم😇..دعا کنین معجزه ی زندگیم اتفاق بیفته..متاهلم😊

نوشیدن چای لاوندر یا همان اسطوخدوس پیش از خواب به افرادی که دچار اختلال خواب هستند و شب ها چندین بار از خواب بیدار می شوند، کمک می کند تا به مرور خوابی آرام و بی دغدغه را تجربه کنند

منم اينجوري بودم دو سال زندگي نداشتم توي اين سايت بارها و بارها تاپيك زدم عذاب ميكشيدم ولي رفتم پيش ي نفر برام ي دعا نوشت يعني ديگ ن ميترسم ن خواب هام عذابم ميدن خيلي خوب شدم خدا خيرش بده فقط راهش خيلي دوره من تا كردستان رفتم .و اينكه فيلم ترسناكم چند تايي ببين ديگ خوا هات برات مسخره ميشن

😑همین تازگای یکی باطل کردیم امیدوارم فقط این نباشه ،خسته شدیم بس سنگ میندازن تو زندگیمون بخدا سری ق ...

وای .چجوری باطل کردید ؟ کجا بود اصن .دوستم مجردیش هم خواب میدید .متاهل شد سر دوماهم نشد حرف طلاق شد الانم تو خونه تنها زندگی میکنه شوهره رفته .من ی شب خواب دیدم یکی از فامیلاشون ک دوتا دختر داره مادر و دختراشون هر سه شبیه جادوگر شده بودن .از ترس پریدم از خواب گفتم بهش .خیلی ناراحت شد گفت ددقیقا همینا تو اینکارا زیاد هستن .و حسودن .دوستم شوهر خوبی کرده بود .پزشک و استاد دانشگاه 

2706