2737
2734
عنوان

وقتی من میخام درس بخونم ی چیزی میشه

212 بازدید | 31 پست

چندسال پیش میخاستم درسموادامه بدم ک بچه اولموباردارشدم حالا ثبت نام کردم دانشگاه شوهرم دیشب بهم میگفت نکنه باردارباشی اخه خودش میدونه چکارکرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😁😁😁😁 دیگه دیره فک کنم 

اگه میخواین قربون صدقه کسی برین، شمالی یاد بگیرین.. یه ♡بلامیسر♡ میگی قشنگ تو دل طرف میشینه... دیگه ♡ تی جانِ رِه بیمیرم ♡ که جای خود داره 😍😍😍😍                      شمالیشونم 😎😎😎😎😎
2738
چرانشم ولی اون روز نبوداون چیزی ک جلوگیری کنیم

چقد ب شوخی گرفتین بچه اوردنو .. خب اون شب اون کارو نمیکردین بهتر نبود تا ی طفل معصوم رو بیارین تو این دنیت واقعا ک

دماغ عملی نیستم..ولی آرزومه ..ای کاش میشد ب آرزوم برسم 
چقد ب شوخی گرفتین بچه اوردنو .. خب اون شب اون کارو نمیکردین بهتر نبود تا ی طفل معصوم رو بیارین تو ای ...

خوب چی بگم وضع مالیش ک بدنیست فقط حوصله بچه رونداره پدرومادرشم ک ازخداشونه

ببخشید استارتر 

بجیا میشه براتاپیک آخرم گزارش بزنید

صلوات میفرستم براتون مرسی

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
ن نیگم برم قرص بخرم قرص های اورژانسی روبرداشتن؟

نمیدونم صلاح خودته ولی خب اگر 36 ساعت گذشته یعنی لقاح انجام شده و تاثیری نداره فک کنم و در ضمن ممکن هم هست اصلا انجام نشده باشه اگه از موعدت حداقل 7 روز گذشته بیبی بزن 

اگه میخواین قربون صدقه کسی برین، شمالی یاد بگیرین.. یه ♡بلامیسر♡ میگی قشنگ تو دل طرف میشینه... دیگه ♡ تی جانِ رِه بیمیرم ♡ که جای خود داره 😍😍😍😍                      شمالیشونم 😎😎😎😎😎
2706