2410
2553
عنوان

گوشت گوساله بخرم

392 بازدید | 39 پست

گوسفند گرون شده این ماه اقساطمون زیاد بود نموند زیاد میشه گوساله بگیرم

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
بخر مگه چیه 

اخه بچه کوچیک هم دارم میگم برای سوپش اینا ضرر نکنه

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
گوساله چنده

ارزانتر از گوسفند هست دقیق نمیدونم فک کنم نود اینا باشه

من از بوی گوشت.گوسفند بدم.میاد فقط گوشت گوساله میخورم😅

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2714
دیروز تی وی اعلام کرد گوساله کیلویی ۱۴۰  والا ما روزمون نمیرسه

اوهه والله من فکر میکردم نود هست

من از بوی گوشت.گوسفند بدم.میاد فقط گوشت گوساله میخورم😅

من خودم زیاد اهل گوشت نیستم بیشتر مرغ و ماهی رو دوس دارم ولی شوهرم و اینکه برای سوپ بچم

اخه بچه کوچیک هم دارم میگم برای سوپش اینا ضرر نکنه

نه اگر تازه بخری چرا ضرر داشته باشه ترحیحا‌ بتونب گوشت گوساله بگیری بهتر از گاو هست من در کنار گوسفندی گوشت گوساله هم برای خورشت‌ میگیرم 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2706