2726
عنوان

یه چیزی اینجا خوندم توی هنگم😐😶🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 154 پست
خدایش توهنگی من خواستگاری تاعروسیم۴ روزطول کشید

اره هنگم😅😂

خب چه جوری

توی 4 روز شما به این نتیجه رسیدی این مزد خوشبختت میکنه؟ 

یا دوسش داری؟ 

یا اخلاقش عالیع؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چن وقت پیش یکی از آشنایان همینطور بودن 

پدردختر گف تا عقد نکردن نمیتونن دوتایی صحبت کنن

دختره رسما افتاد توی کندوی عسل خانواده شوهر فوقالعاده پولدار و خرج کن و خاکی 

خوسبحالش

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2728
والله ک ازدواج مث ی هندونه ست فقط ...آشنایی و اینام دیدن داشتن باز مشکل خوردن...شاید تو همون مدت همو ...

اره اینو قبول دارم ولی اینم میدونم حداقل یه شناخت بیشتری باشه احتمالش کمتره نسبت به اینکه هییچ شناختی نداشته باشی و ازدواج کنی 

چرا تعجب کردی خب

اوووه انقد چیزهای عجیب این ور میبنی که این عادی ترینشه

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

همکلاسی من سه هفته دوس بودن اومد خواستگاری آشنا و فامیل هم نبودن بعدم هفته بعد عقد کردن خیلی هم خوشبختن😐

اگه میخواین قربون صدقه کسی برین، شمالی یاد بگیرین.. یه ♡بلامیسر♡ میگی قشنگ تو دل طرف میشینه... دیگه ♡ تی جانِ رِه بیمیرم ♡ که جای خود داره 😍😍😍😍                      شمالیشونم 😎😎😎😎😎
دورازجونت    

عین واقعیت رو میگم. 

مثل خر می رفتم سرکار . بعد میومدم توی خونه مثل گاو کار می کردم و بعد هم حماقت می کردم کل حقوقم رو توی خونه خرج می کردم. وقتی بیکار شدم فهمیدم قضیه از چه قراره.

بعدش خیلی تغییر کردم. 

اما خیلی روزهای جوونی رو از دست دادم و کلی پولم رو.

خیلی هم خریت کردم جهیزیه آوردم

احتمالا یه طرف نخواسته شناخت پیدا کنن سریع ازدواج کردن معمولا هم از طرف مرد اینجور عجله دارن

چرا نمیخوان شناخت پیدا کنیم؟؟؟؟ دقیقا یه خواستگار  واسه من اومد یه جلسه صحبت کردیم اومدیم بیرون خواهرش گفت احمد نطرت چی بود گفت مثبته به مامانم گفت شناسنامه رو بدین بی زحمت من جا خوردم مانانم گفت نه ما جندوقت میریمدمیام و صحبت میکنیم بعد

درخواست دوستی قبول نمیکنم
برا منو همسرم هم قبل ماه رمضون اومدن خواستگاری بعد ماه رمضون رفتیم عقد فامیل بودیم ولی از 6 7سالگی ب ...

خب شما چه جوری قبل از ازدواج ب این نتیجه رسیدی که شوهرتون میتونه خوشبخت کنه؟ 

2706