2726

سلام دوستان اگر کسی با شما قهر کنه شما چکار میکنید؟مثلا میرید زود آشتی میکنید،؟بهش میگید دلیل قهر و توضیح بده؟اصلا اینکه کسی باهاتون قهر کنه چه حسی بهتون دست میده؟مهم هست براتون ؟

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برام مهم نیست هرکی قهرکنه میره به درک

محلش نمیزارم خودش میاد آشتی میکنه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728

من میرم باهاش صحبت میکنم اگه دیدم سرسنگینه دیگه میسپارمش دست خدایی مهربان 😊

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

فقط درصورت قهر شوهرم و مامانم علتشو میپرسم و سعی در اشتی دارم بقیه برن به درک , با خواهربرادرامم چون کوچیکن قهر نمیکنیم بابامم که همینطور قهر و اینا نداریم ! مهمترین ادمای زندگیم همینا هستن 

نه اصلا محلش نمیدوم بعدشم که بیاد بگه میدونی مثلا چراباهات قهر بودم میگم عه مگه قهر بودی 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2706