2726
عنوان

دوست پسر سابقم زنگ زد به شوهرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 3302 بازدید | 80 پست

با من اینکارو نکن😭😭

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میدونه تازه اون که یه چیزایی هم گذاشته روش تعریف کرده باز خود شوهر منم تو ذهنش یه چیزایی بیشتر گ ...

وا خو  ب غیرتش برنمیخوره 

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2728
اره میدونه تازه اون که یه چیزایی هم گذاشته روش تعریف کرده باز خود شوهر منم تو ذهنش یه چیزایی بیشتر گ ...

خو بگو دروغ میگه .دنبالم بود جواب رد دادم بش حالا میخواد انتقام بگیره

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
برخورده بود که 10 سال طرفش نرفت اونم طرف این نمیومد حالا نمیدونم یه دفعه چرا دلشون واسه هم تنگ شده

عوا میدونه شوهرت؟

خب پس نگرانیت چیه؟

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
خو بگو دروغ میگه .دنبالم بود جواب رد دادم بش حالا میخواد انتقام بگیره

نه بابا بدبخت کاری نکرده که یه کاری داشته زنگ زده حالا شوهر من ولش نمیکنه میگه بیا ببینمت

دخترم تمام زندگی من
برخورده بود که 10 سال طرفش نرفت اونم طرف این نمیومد حالا نمیدونم یه دفعه چرا دلشون واسه هم تنگ شده

تو عکس العمل نشون نده اصن 

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
اره میدونه تازه فکر میکنه من باهاش رابطه جنسی هم داشتم.. البته اینارو پسره قبل ازدواج بهش گفته

پسره نکبت واسه چی گفته؟

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
عوا میدونه شوهرت؟ خب پس نگرانیت چیه؟

نگران نیستم که گفتم در جریان باشین.. 

البته رفتار شوهرمم یکم نگران کنندست احسا میکنم میخواد بیارتش ببینه من چه حسی دارم.. 

البته من تشویقش کردم گفتم این کارت یعنی تو به زنت 100 درصد اعتماد داری

دخترم تمام زندگی من

تو نرو. ب فکری ک ارایشت در چ حد باشه؟ اصن ن خونه بذار دعوتش کنه ن باهاش برو ببینش

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706