2703
2553
عنوان

داستان دوست پسر خواهر زادم

313 بازدید | 14 پست

سلام خانوما یمدت هست روی پسره خیلی فشار هست داره بیزینس جدید راه میندازه، خواهر زادم میگه دیشب پسره گفته سرما خوردم دیروزم دختره زنگ زده باهاش صوتی حرف زده، میگه بهش گفتم اواخر شب، بیا دودقیقه تصویری ببینمت، گفت تو درک نداری مریضم وفلان و حتی بهش گفته بوده یمدت قهر باشیم، بعد اینکه دختر خواهرم چن روز دیگه یه کار مهم داشته به کمک این پسره احتیاج داشته که کلی هم منت میزاره سرش پسره و یه میزانی سرزنشش کرده دختره رو، الان دختر خواهرم اینجاس خیلیم گریه کرده ناراحته، حتی پسره گفته بوده هرروز اعصاب خوردی دارم میخوام یمدت فکر کنم و تنها باشم، اینم بگم هیچکدوم با آدم دیگه ای نیستن نفر سومی توی رابطشون نیست، بنظرتون پسره دیگه نمیخوادش بهونه میاره؟ کات کنه یا بمونه یا قهر کنه یا آشتی کنه؟ 

خواهرزادت از طرف خودش مطمعنه

از طرف اونم مطمعنه ک شلوارش دوتا نشده؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالشونه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2720
2714

مستقیم نگه کات کنیم ولی دیگه خواهرزادت زنگ و پیام نده و منتظر باشه اون پیش قدم بشه...اون باید پیگیر خواهرزادت باشه

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....

بهتره خواهرزادت دیگه زنگ و پیام نده اگه پسره پیام داد یا پیگیر شد که مشخص میشه مقطعی اعصابش خراب بوده و مشکلی داشته اما از حرفاش برداشت من اینه که دیگه دختره رو نمیخواد و احتمالش خیلی کم دوباره پیام بده حتی اگه خواهرزادت پیام بده منت کشی کنه اشتی کنن من حس میکنم بعد یه مدت دوباره قراره تموم شه رابطشون 

2706