2733
2734
عنوان

نظرتون در مورد زایمان طبیعی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1908 بازدید | 116 پست
از شنبه هر روز میرم پیاده روی فعالیت های تو خونه هم تا حالا داشتم. کلا زیاد اهل استراحت نبودم  ...

آره خیلی خوبه

من دکترم گفت خانومایی که خیلی استراحت می‌کنن یا از نزدیکی جلوگیری می‌کنند تو دوران بارداری زایماناشون خیلی سخت میشه

از شکموهای سایت هستم  
ببخشید واژنت هم بخیه خورد؟ اونا زود جذب می شه؟ مشکلی واست پیش نیومد؟

بله خورد عزیزم ببین انقد زود خوب شد و راحت بود که من بعد یه هفته رفتم سر تمرین بعد ده روز حدود یه نیمه و بعد دو هفته فیکس فوتبال بازی کردم 

از شکموهای سایت هستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زایمان اولم بی حسی وریدی داشتم...همش خواب بودم عالی بود اما تا اون حس درد و نی نی میاد و....ندید ...

من از دکترم واسه اپیدورال پرسیدم ،گفت بنظرم چون لگنت خوبه و آستانه تحمل دردت بالاست از گاز استفاده کن که هوشیار تر باشی موقع زور زدن

میگن تزریق اپیدورال تو نخاع نیست که بد باشه ،خیلی تبلیغ میکنن که ،نمیدونم والا

خدایا شکرت   
بله خورد عزیزم ببین انقد زود خوب شد و راحت بود که من بعد یه هفته رفتم سر تمرین بعد ده روز حدود یه نی ...

چقدر خوب،آفرین

پس همون روز زایمان فقط یکم سخته ،بعدش دیگه راحته

خدایا شکرت   
2731
بله خورد عزیزم ببین انقد زود خوب شد و راحت بود که من بعد یه هفته رفتم سر تمرین بعد ده روز حدود یه نی ...

البته اینم بگم سوال پیش نیاد من خونریزی بعد زایمان به طرز عجیبی کم بود و زمانشم کم بود نمیدونم چرا دکترم گفت اشکال نداره

از شکموهای سایت هستم  
2738

تاپیکو ذخیره میکنم سر فرصت بخونم امیدوارم دوستان بیان تجربه های خودشونو بزارن ک برا بقیه مفید باشه..

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
اگه شرایط طبیعی رو داری چرا سزارین؟؟؟؟؟ حداقلش اینکه دیگه بخیه نداری

یکم از درشتی بچه ترسیدم

ژنتیک شوهرم کله درشتن

میترسم سرش تو کانال گیر کنه 

البته دکترم که خیلی از لگنم تعریف کرد 

دیگه توکل به خدا

امیدوارم از عهده اش بربیام

خدایا شکرت   
من زایمان اولم بی حسی وریدی داشتم...همش خواب بودم عالی بود اما تا اون حس درد و نی نی میاد و....ندید ...

من اپیدورال بودم اصلا اینقدر درد داشتم نفهمیدم چجوری سوزن رو فرو کرد تو کمرم ولی بعدش کمر درد های زیادی راشتم با تنگی نفس حتما باید شیاف میزاشتم 

۱۰ روزی طول کشید تا خوبه خوب شدم 

و خدایی که به شدت کافیییییست❤
2706