2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 60 پست
یه بار که خیلی بد باهام دعوا کردن و توهین و بی احترامی خواهرشوهرمم زبون درازی زیاد کرد بهش گفتم الهی ...

مطمئنم باش می بینه

من خواهر شوهرم هر چی میگفت میگفتم در حقت خودت ظلم میکنی سرت میاد 

الان یه خواهر شوهر و مادر شوهر افریته ای داره از خودش صد پله بدتر

منم زمان برد تا دیدم  ولی دیدم

چقدر طول کشید؟؟؟

ای خدا کی میشه اینقدر سرشون بیاد تاهمونجوری ک من همش به فکر خودکشی بودم دخترش بیفته.

همونجوری ک مامان غصه خورد و دلش شکست از حرفا و بی احترامیای مادرشوهرم که خیلی بددهن و پسته ،دل مادرشوهرم از حرفا و بددهنی و بی احترامی مادرشوهر دخترش بشنکه و اشک بریزه.

همینجور ک شوهر من بود دامادش همینجوری باشه کپی برابر اصل شوهرم و اشکایی ک من ریختم دخترش بریزه ازکارای شوهرش و خانواده شوهرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر طول کشید؟؟؟ ای خدا کی میشه اینقدر سرشون بیاد تاهمونجوری ک من همش به فکر خودکشی بودم دخترش بیفت ...

دو سال و خورده ای طول کشید

البته من شوهرم خیلی خوبه  

ولی خانواده اش زبون نیش داری دارن 

رابطه بین من و شوهرم بخاطر خانواده ش و کارای مامانش خراب شد چون خیلی طرفدار و حامی و تحت سلطه مامانشه اونم سیاستمدار و ادعای عروس دوست بودن میکنه این وسط من شدم عروس بده اون بهترین مادرشوهر.

شوهرم رو اول ک خوب هم تربیت نکرده و ازروز اول عقد بخاطر مامانش ما بحث وناراحتی داشتیم دوران عقدم فقط به گریه و مریضی و افسردگی گذشت

2731
رابطه بین من و شوهرم بخاطر خانواده ش و کارای مامانش خراب شد چون خیلی طرفدار و حامی و تحت سلطه مامانش ...

من شوهرم اوایل به حرف خانواده بود اما طوری حمایتش کردم و تو گوشش خوندم که کسی نذار برات تصمیم بگیره ک دیگه مثل قبل نیست و حرف حرف کنه براش 

،، الان جدا شدین؟

دو سال و خورده ای طول کشید البته من شوهرم خیلی خوبه   ولی خانواده اش زبون نیش داری دارن

ای کاش منم همین روزا شروع بشه و ببینم. 

من شوهرمم خوب نیست و خیلی طرفدار مامانش وخواهرشه حتی اززندگیمون زده خرج اونا کرده یه بار خیلی بد بی احترامی کردن خواهرش تااخریین حد توانش دادمیزد و برام خط ونشون میکشید اولین بارش نبود چندین بار دعوای بدی بوجود اورد بخاطر دخالتاش من فقط بهش گفتم تو دخالت نکن شوهرم جلوشون بلایی به سرم اورد کل خانواده ش ریختن رو سرم و دعوا کردن . کی میشه اونشب تکرار بشه تو زندگی خواهرش و شوهرخواهرش باخواهرش همینکارو کنه.

دلم میخواد اونقدر لحظه به لحظه کارا و حرفا ودروغا و سیاست و بی احترامی و همه چیشون سرخودشون و دخترشون بیاد که شب وروزشون بشه اشک وگریه و بیان به دست وپای من ومامانم بیفتن واسه حلالیت

2738
ای کاش منم همین روزا شروع بشه و ببینم.  من شوهرمم خوب نیست و خیلی طرفدار مامانش وخواهرشه حتی ا ...

ببین تو هم سیاست نداشتی 

من هر کاری کردن هر بلایی سرم آوردن رومون تو روی هم باز نشد سکوت کردم و سپردن به خدا و در مقابلش خوبی کردم بهشون 

اینطوری شوهرمو کشوندم طرف خودم هیج جوره طرف اونا نمیره

حتی طوری شده که پدر شوهر و مادر شوهرمم بهم احترام میذارن

خواهر شوهرم سنش کمه از کم عقلیشه هر کار میکنه

من شوهرم اوایل به حرف خانواده بود اما طوری حمایتش کردم و تو گوشش خوندم که کسی نذار برات تصمیم بگیره ...

نه ولی یک ماهه هیچ رابطه ای نداریم. یک کلمه هم حرف نزدیم و همدیگه رو هم ندیدیم. اخرین دعوامونم بخاطر طرفداریش از مامانش و بی احترامی و بددهنی هایی ک بخاطر مامانش به من کرد مثلا به من میگه عقل وشعور مامان من ازشما بیشتره. یا بخاطر مامانش کلی حرف بارم میکنه. هرصفتی ک مامانش و باباش به من نسبت میدن اونم همین دید رو نسبت به من پیدا میکنه و بهم میزنه.

بااینکه من تو یه بحثی بااینکه شوهرم مقصر بود ولی من جلو اقوامم ازشوهرم دفاع کردم و طرفشو گرفتم و مدتها با اقوامم قهربودم 

ای کاش منم همین روزا شروع بشه و ببینم.  من شوهرمم خوب نیست و خیلی طرفدار مامانش وخواهرشه حتی ا ...

خواهرشوهرت سرت داد میکرد بعد تو جواب دادی چکار کردن

شوهرت چکار کرد باهات

من حس میکنم جواب بدم پوستمو میکنن

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
2706