2733
2734

ولی شما پاش وایستین و آخرش موفق بشین بهترین زندگی رو بسازین با تغییر رفتارتون؟ میشه یکم بگین که چیکارا کردین برا نگه داشتن زندگیتون؟ بحث آویزون بودن نیس ، بحث موندن روی خواستس. لطفا بگین

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا من اون ناامید زندگیم 

یکم بهم امید بدین 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2738

دوست من با همه چي همسرش ساخت با همه چي تلاش كردن زندگيشون پا گرفت أما به محض اينكه اوضاعشون روبه بخواه شد مرده با چند نَفَر پريد 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
اگر مردی از رابطه سرد بشه و هیچ حسی نداشته باشه و دوری زنش براش فرق نکنه و همش بخواد از خونه بره قید ...

ما کلا دو شهر جدا زندگی میکنیم .هنوز نامزدیم

خیلیییی تا دلت بخواد همینکه بهش امید میدم و هولش میدم و تشویقش میکنم سمت کاری ،خودشم جون میگیره قوت ...

منظورم خود زندگیه نه کارای دیگه

نفهمیدی که اون زن چیکار کرد؟

چرا با سیاست جلو رفت به خودش می‌رسید و هرروز دوست داشتنشو نشون میداد به شوهرش می‌رسید و البته صبوری کرد متاسفانه غرور ما خانوما نمیزاره احساسمونو قشنگ نشون بدیم و احساس می‌کنیم خودمونو کوچیک میکنیم درصورتی که اینجوری نیست 

چرا با سیاست جلو رفت به خودش می‌رسید و هرروز دوست داشتنشو نشون میداد به شوهرش می‌رسید و البته صبوری ...

من یه مشکل بزرگ دارم و اونم اینه که دورم ازش و دیر به دیر همو میبینیم

2706