2733
2734

😁

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بچه ها کلاس دارن باید پاشم  همسر جان سفت منو گرفته‌  از رفتن اداره هم صرف نظر کرد 😂

خدایا😅😅😅😅منتظر بهانه بود😅😅😅

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2728
2738
آره به خدا 😂 مثل کنه چسبیده بهم ازپشت  میگه تکون نخور 😂

از دست این مردها😧😁😁😁

شوهر من قبل طلوع آفتاب رفته😛💃💃💃💃💃 ولی بچم همونموقع بیدار شده نمیخوابه😣هر چی میگم بخواب میگه صبح شده.پاشو منو ببر حموم آببازی کنم🤕الان داره تو رختخوابش ماشین بازی میکنه😞

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
درس میخونم خیر سرم

میتونی تمرکز کنی؟من که نمیتونستم.یه سری امتحانو خواب موندم.مجبور شدم حذف پزشکیش کنم.وااای😥لعنتی.حقوق هم بود.انقد خونده بودم که زبونم نمیچرخید حرف بزنم.

بعدی به زور بیداره

دقیقا👍🤪

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
از دست این مردها😧😁😁😁 شوهر من قبل طلوع آفتاب رفته😛💃💃💃💃💃 ولی بچم همونموقع بیدار شده نمیخواب ...

ای جونم

انقدر حرصم درمیاد بچم صبح زود با سرو صدای باباش بیدار شه تا ۹ و خورده ای بیدار می مونه بعد میخابه منم باید دیگه پاشم اون موقع ب کارام برسم۰😩😩

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
میتونی تمرکز کنی؟من که نمیتونستم.یه سری امتحانو خواب موندم.مجبور شدم حذف پزشکیش کنم.وااای😥لعنتی.حقو ...

نمیدونم یه حس عجیبیه سوالارو همه رو میتونم حل کنم ولی انگار توی ذهنم سفیده مثله کسی میمونم که یه غذارو تندتند خورده باشی میتونه از ترکیباتش و مزش بگه ولی درکش نکرده کلا حس عجیبیه نمیتونم توصیفش کنم

2706