2726
عنوان

درد دل با امام زمان

1304 بازدید | 13 پست

بنظر شما امام زمان صدای مارو میشنوه کسی بوده باهاش درد دل کنه وجواب بگیره 

خیلی دلم گرفتس دلم ارامش میخواد فشار اقتصادیخیلی زیاد شده دلم میخواد با امام ها حرف بزنم آیا صدای ما رو میشنونن

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

چرا با خدا حرف نمیزنی؟

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو درد و دلتو بکن عزیزدلم دلت آروم میگیره 

و مطمئن باش اونوقت دیگ هرچی بشه ب صلاحته  

فاطمه حسنا مامان همیشه تو قلبم میمونی فرشته ی آسمونی من😔💗الهی و ربی من لی غیرک؟                 💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚
2728

بعله حضرت مهدی امام زمان خودمونه و زنده هست

مث زمان بقیه اماما ک مردم میرفتن پیششون و باهاشون درددل میکردن و از مشکلشون میگفتن الانم همینه

هرجا هستی بگو السلام علیک یا صاحب الزمان

و بعد باهاشون درد و دل کن و ازشون بخواه دعات کنه و پیش خدا واسطه بشه برات

التماس دعا😢

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

آره عزیزم معلومه که هستن. درسته ما نمی دونیم کجان ولی درد دلتو بکن آروم میشی منم یه مدت خیلی کلافه بودم ولی وقتی دردو دل کردم آروم شدم 

بخواب دنیا کسی با من دیگه کاری نداره 
بعله حضرت مهدی امام زمان خودمونه و زنده هست مث زمان بقیه اماما ک مردم میرفتن پیششون و باهاشون درددل ...

انقدر دوس داشتم حضوری میرفتم پیش اماما مث زمان امامای قبل. 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

حتی من یه مدت صبح های جمعه می رفتم دعای ندبه که دیگه به خاطر کرونا نشد برم اونم خیلی خوب بود خیلی پیشنهاد می کنم بعدا که شرایطش مهیا شد برو خیلی حال آدمو خوب میکنه 

بخواب دنیا کسی با من دیگه کاری نداره 
 یکی از بزرگترین مشکلاتم که فقط معجزه میخواست حل شد بخاطر همین هر وقت دعایی به واسطه ی امام ز ...

چ جوری دعا کردی؟؟؟

مشکل منم معجزه میخواد😢

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

بله عزیزم حتما جواب میده من خیلی باهاش حرف میزنم مطمئنم که اونم منو میبینه 

خیلی دلم میخاد ظهور میکرد میرفتم میدیدمش باهاش حرف میزدم😭

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚