2733
2734
عنوان

چرا بعضیا اینقد دل ادمو میشکونن؟؟

251 بازدید | 21 پست

از دیشب تا حالا خوابم نبرده من صدام خوبه ولی اعتماد ب نفس ندارم واسه هرکی میخونم خوشش میاد و تحسینم میکنن ولی دیشب تو ی گروه دو نفر زدن تو ذوقم و گفتن خوب نیس کلا ناامید شدم خسته شدم از اینکه اصلا اعتماد ب نفس ندارم😔😔ک حرفشون روم تاثیر میذاره😓دلم ب همین خوش بود ک احساس میکنم کلا ناامید شدم دیگه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اینجور ادما پره توجه به حرفشون نکن  میشه فایلتو اپلود کنی ما هم صدای زیباتو بشنویم ؟😍😍😍😍

بخدا اینقد ناراحت شدم ک همشو پاک کردم دوباره ک خوندم میفرستم حتما 😓

عزیزم طبیعیه ...خانندگی چیزی نیس ک ساده همه بگن خوبه افرین .

درسته ولی دلم میخاد اینقد اعتماد ب نفس داشته باشم ک این چیزا برام مهم نباشه مثلا از این ادما باشم ک وقتی یکی ناامیدشون میکنه ب خودشون قول بدن ک تو کارشون حرفه ای تر و بهتر شن ک چششون دراد نه اینکه....

اره اینم هس ولی تو کت مغز من نمیره ک کل تصوارت و ذهنیتمو خراب کرده و ناامید شدم

ای بابا اینطور باشه که هیچ و قت به هیچی نمیرسی، میدونی من گاهی برای رسیدن به هدف هام حتی مادرم و شوهرم هم مخالفم بودم، ولی فقط خودم مهم ام

عزیزم بعضی ها همینند آفریده شدند برای فاز منفی دادن و از همه ایراد گرفتن

اینکه بگی سلیقه ای هم هست فقط توجیهه 

صدای خوب خوبه اون مدل و نوع خوندن که فرق داره

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
عزیزم بعضی ها همینند آفریده شدند برای فاز منفی دادن و از همه ایراد گرفتن اینکه بگی سلیقه ای هم هست ...

بخدا من اصلا تا حالا ب هیچکس فاز منفی ندادم ولی تا دلت بخاد فاز منفی بم دادن واقعا کار خوبی نیس برای اونا ی ثانیس ولی واسه کسی ک دلش شکسته خیلی🙂🤦🏻‍♀️

2706