2726
عنوان

اصلا باورم نشد وقتی دیدمش

| مشاهده متن کامل بحث + 1597 بازدید | 66 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کردم ی لحظه قلبم وایستاد اب دهنم قورت دادم به راهم ادامه دادم اولین بار رود که اختیار اشکام دستم ...

مادرش چه تقصیری داره 

تو دیگه دیدی شدنی نیست نباید دو سال میموندی 

بعدش باید یه فکری واسه خودت میکردی نه که افسرده بشی

فقط فراموش کن بهش فک‌نکن به زندگیت ادامه بده عمرت واینمیسه تو ناراحتی کنی بعد حرکت کنه چه خوب چه بد زمانت داره میره بس به شادی بگزرون

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم من به دستان خدا خیره شدم‌معجزه کرد❤
2728
با کسی که خانوداش مخالفه ازدواج نکن چون طرف مقابلت هرچقدرم عاشقت باشه بالاخره یه روز بدگوییا سردش می ...

خب من اولین تجربه اشناییم بود و واقعااا دوستش داشتم اون هم همچنین ولی خب مامانش نذاشت و هر خدمتی از دستم میامد کردم براش چون تو مضیغه مالی بود و دانشجو خیلی کارهاااا حتی تو اون دوسال نذاشتم و نخواستم چیزی برام بگیره

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

اسی خودت ازدواج نکردی

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
مادرش چه تقصیری داره  تو دیگه دیدی شدنی نیست نباید دو سال میموندی  بعدش باید یه فکری واس ...

اخه تا لحظه اخر من هر موقعه قهر میکردم که کات کنم اصلا نمیزاشت ی بار داخل جمله هاش گفت شما چقدر خانواده خوبی هستید بعضی خانواده ها با انتخاب ادم مشکل دارن و نمیزارن من بهش گفتم خب چنین کسی باید افسار زندگیش و بده دست خانوادش و خودش با کسی اشنا نسه برگشت گفت نه دیگه ادم جنگ میکنه و میرسه والاه من همون اول ادامه نمیدادم

مقصر فقط و فقط پسره بوده اگر دوست داشتنش واقعی بود دنبال حرف مادرش نمیرفت 

برو خدا رو شکر کن باهاش وارد زندگی نشدی پسره ی بچه نه نه ، اه اه 

آخه اینم غصه خوردن داره 

طرف به بهونه دانشجویی خرج هم نمیکرده 

پول نداشت سرکار میتونست بره 

به جان خودم این برا تو شوهر بشو نمیشد 

مقصر فقط و فقط پسره بوده اگر دوست داشتنش واقعی بود دنبال حرف مادرش نمیرفت  برو خدا رو شکر کن ب ...

بله خواهرمم میگه اتفاقا میگه با این زندگی میگردی تباه میشدی،مامانش خیلی جادوگر بود خیلیی براش کیک درست میکردم میبردم میگفت اول خودت بخور بعد من به بچه هاشم یاد داده بود 

2706